Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem megcsalt nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsalt nem csak testileg hanem Érzelmileg is azt monta hogy szeret de már nics meg a vonzodás mint régen 10 éve vagyunk házasok és van két szép gyerekünk . Hogyantudnám helyre hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Azt monta megprobál ujra vonzodni hozzám de nem sok változást érzek a közeledésében.ezek után is én még nagyon szeretem és kivánom a feleségem mit tegyek hogy ne szakadjon szét a család?

2019. jan. 12. 10:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem még büntudata van,és fél ugy tenni mintha minden rendben lenne

Adjatok idöt egymàsnak és kérjetek segitséget,vesziteni nem veszitetek semmit

Kommunikaljatok sokat kinek mi hianyzik

ki min valtoztatna mert enelkül nem tudtok a jò uton haladni.

Kitartast kivànok nektek!

2019. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor tepernék, ha ő csalt meg?! Majd, ha cigánygyerekek potyognak az égből...
2019. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
12#-ben van valami.Ő bejelentette megcsalt,Te meg akarod menteni,elvileg ő is,de sztem annyira nem.Csak ül a babérjain,és vár,hogy tegyél le valamit az asztalra.Tehát löki el a problémát,mintha teljesen joggal csalt volna meg.Itt csak Te erőlködnél,úgy meg nehéz lesz helyrehozni.Ráadásul Te vagy akit megcsaltak.
2019. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát ami igazán fontos volt az a önbecsülésem az már nálla van ugyhogy a családomon kivül nem sok értékes dollog maradt az életembe .
2019. jan. 12. 12:36
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jók az esélyei. Ő már érzelmileg kötődik máshoz. A párterápia nem fog segíteni ha egyáltalán elmenne. Minél több engedményt teszel annál kevésbé fog felnézni rád. Talán akkor lenne esélyed ha csalódik a pasiban és benned egy határozott és kiegyensúlyozott pasit lát. Szex van még köztetek? Ő mit mond,mit szeretne?
2019. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Minél jobban tepersz utána, annál jobban ellököd magadtól!

A legjobb amit tehetsz, hogy elengeded, és új életet kezdesz. Ha maradt még benne valami érzelem irányodban, akkor egy idő után ő kezd el teperni utánad.

Ez e legjobb amit tehetsz, és a legnagyobb eséllyel mentheted meg a családod egységét! ;-)

Szvsz ha ez nem jön be, akkor se párterápia se más nem használ.

2019. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azokkal kell egyetértenem, akik azt mondják hogy nincs értelme folytatni ezt a kapcsolatot. Én is hasonló helyzetben vagyok. Egy éve jöttem rá, hogy megcsalt a feleségem. Először én is megpróbáltam mindent, hogy rendbe hozzuk a házasságunkat, átgondoltam, hogy mi vezetett a megromlásához, miben hibáztam de rá kellett jönnöm, hogy utólag már hiába minden. Amikor ő már mást választott helyettem, akkor én már semmit nem jelentettem a számára. A megcsalás egy döntés, magyarázhatja bárki, hogy " Olyan izgató volt a helyzet, nem tudtam ellenállni, egy kicsit ittas voltam " stb.stb. Én azt látom, hogy azért van ennyi megromlott házasság mert a rohanó világ miatt a párok fáradtak, nincs elég idejük kikapcsolódni, egymásra figyelni. Ilyenkor egy harmadik érdeklődése, odafigyelése hamar célba talál és a boldogság felé sokszor ez könnyebb útnak látszik, mint a meglévő kapcsolat ápolása.
2019. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha a feleség csal ott már mély érzelmek vannak a harmadik féllel! Az már nem egyéjszakás kaland!


Nincs semmi remény, már ilyenkor soha nem fog visszatérni az az állapot amire szerelmetek hajnalából emlékszel

Olyan mintha egy olyan puzzle-t akarnál összerakni aminek a dobozára egy másik puzzle fotója van nyomtatva

Hiába a gyerek meg a közös lakás egyszerűen ilyenkor nincs tovább


Nálunk a feleségem költözik 2 utcával odébb

A gyerekeket felváltva fogjuk nevelni.

mindenki éli a saját életét.


12 éves párkapcsolat sajnos 2 éve már érezhetőek voltak a problémák de nem beszéltünk eleget róla mert a családi vállalkozás problémái erősebbek voltak és belekerültünk egy spirálba mindketten.


A megcsalás már ennek a következménye és a katalizátor volt... Persze lehetett volna szólnia, hogy figyelj nagy baj van már úgy érzem más férfiak felé kezdek nyitni csináljunk valamit, de akkor már késő volt.

2019. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!