Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt aki jól kijött szeretőtar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki jól kijött szeretőtartásból?

Figyelt kérdés
Mármint nem bukott le a párja előtt... És érdemes volt megtenni,nem bánta meg,nem volt később bűntudata. 19 éve vagyok házas a feleségem eléggé meghízott(hiába próbáltam rávenni,hogy fogyjon le),már nemigazán kívánom őt szexuálisan,egyébként jól megvagyunk. Jó lenne valami normálisabb nő akivel néha lehetne egy jót szexelni. Mi a véleményetek erről az elképzelésemről?
2019. jan. 19. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed. Nem csaltak meg. 13 éve vagyok együtt a párommal. Azt gondolom, hogy egy kapcsolatban borzasztó fontos a szex. Beszélni is kell róla, meg csinálni is. Szerintem a férfiak általában főleg azért lépnek félre, mert nem beszélik meg a párjukkal ha probléma adódik etéren. Mi pl. meg szoktuk beszélni, az igényeinket, vágyainkat. Heti 4x-5x csinálni is szoktuk. Ha pl. a párom azt mondaná, hogy jobban tetszettem neki vékonyabban és zavarja hogy "elkényelmesedtem", biztos tennék érte, hogy ne keressen "normálisabb nőt". - Bár mivel úgyis feltűnne hogy nem annyira kíván már, nem is lenne szükség eme beszélgetésre... Egyszerűen csak figyelni kéne egymásra és nem elkényelmesedni egy kapcsolatban. 31/N
2019. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon tévedsz. Megbeszélni is megpróbálják, de nagyon kevés olyan nő van, akivel lehet erről, vagy egyáltalán bármiről beszélgetni. Megbeszélni valamit, az meg szinte kizárt. Egyébként amit írtam, hogy mindent megpróbálnak a férjek, az erre is vonatkozik. Az, hogy veled lehet beszélni, csak különlegessé tesz téged. Nem ez a jellemző.
2019. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12: úgy tűnik rossz tapasztalataid vannak, és még nem találtad meg a megfelelő nőt akivel meg lehet beszélni a problémákat. Mindenesetre köszönöm a bókot. 31/N
2019. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!