Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kapcsolatban levo ferfi (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban levo ferfi ( gyerekkel) miert tart munkahelyi szeretot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 19:35
1 2
 11/20 ququcs ***** válasza:
27%
Mert egy felelőtlen tróger!!
2019. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
21%
Jóllakott disznó nem keres makkot.
2019. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert egy h**ye ba*om, és megérdemli hogy elváljanak tőle. Majd fizetheti a gyerektartást.


De a szerető is megérne egy látogatást ;)

2019. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
Es te honnan tudod hogy dugnak? :) nem lehetnek szimplán csak jóban?
2019. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%
Pl azt is szokták mondani,hogy még a legjobb nőt is unja már valaki.
2019. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert ha sok a r i b a n c a cégnél,miért nem használná ki?
2019. jan. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Ragnor ***** válasza:
54%

Hihetetlen, hogy a sértett asszonyok csoportba verődve járják az ilyen kérdéseket a sablonos, semmitmondó sértéseikkep, ahelyett, hogy magukba keresnék a hibát.


A megcsalás sosem egy emberen múlik, hanem minden résztvevőjén. A megcsalton is! Semmi sem történik "csak".


Tény, az egészséges férfiakat ~60 éves korukig töretlenül kínozza lobidójuk, nem monogám kapcsolatra lettek tervezve, ilyen szemppntból a nőknek könnyebb dolguk van, őket eleve nem kínozza annyira és kb 30-tól folyamatosan csökken is.


Az itteni írások azonban kategórikusan elzárkóznak az adott párkapcsolati problémák kielemzésétől, helyette van sértett büszkeségből elkövetett lincshangulat.


Ennyit arról, hogy ki mennyire civilizált és hogy tudja elnyomni állatias indulatait.



Ami a kérdést illeti, nem mernék találgatni, mert lehet számtalan oka, a csökkenő öblnbizalomtól a kihülő kapcsolaton át a jellemgyengeségen keresztül az orvosi problémákig bármi.


A lényeg, hogy nem lehet egy mondattal elintézni, mert minden eset egyedi. Doktorátussal nem bíró nőktől pedig nem fogsz értelmes választ kapni, csak a megcsalt asszonnyal szimpatizáló együttérzést.


Ha te vagy valamelyik tagja ennek a háromszögnek és tényleg megopdást vagy akár csak válaszokat keresel, konzultálj egy párkapcsolati szakértővel.

2019. jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Látszik kedves Ragnor,hogy nem sokat tudsz a nőkről,hiszen a libidó pont hogy 30 felett kezd szárnyalni.

Én 32 vagyok,és soha nem szerettem úgy szexelni,mint az elmúlt 1-2 évben mert már pontosan tudom hogy én mint szeretek,és meg van bennem a kellő önzőség,mint ami a férfiakban is,hogy nekem legyen jó elsősorban.

Ne bántsd a feleségeket,tudod nekik is elegük lehet ugyanabból a farokból,főleg ha az megállás nélkül fingik,böfög meg orrot túr.

Csak sajnos minden újság és internetes portál azzal van tele,hogy nekünk nőknek,hogyan KELL!!! boldoggá tenni a férfit.Olyan cikket még nem láttam,hogy kedves férfiak,ne fingjátok tele a házat,öltözzetek fel normálisan,ne legyen sörpocak,és járjatok el gyúrni,mert a mai 40-es nők klasszisokkal jobban és csinosabban néznek ki,mint a velük egy idős f aszik.Az már csak a nők hibája,hogy ők nem rögtön más f a s z nál keresik a megoldást.

És a legkönnyebb még a megcsalásért is őket hibáztatni természetesen.Minden nőből ki lehet hozni a vadmacskát,az már ne az ő hibájuk legyen,hogy a 2 perces gyors menetek meg a "nyallak de hol a csiklód arról fogalmam sincs" tipusu szextől nem fognak beindulni...

2019. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
23%
p i n a
2019. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18: Minden szavaddal egyet értek. Ugyanígy gondolom, ugyanez a tapasztalatom. 31/N
2019. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!