Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a pasimmal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasimmal, aki a jegyesem, ha már több mint 9 napja semmilyen módon nem keresett? EZ új rekord a kapcsolatban! Ő maga kérte, hogy ne én keressem a munkahelyi tilalom miatt, majd ő hív. Kicsit több mint 3 éves kapcsolat.

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

O, ez uberdurva.

Milyen munkahelyi tilalom? Es amugy az elmult, tobb, mint 9 napban 24/24-ezett??? Utana sem tudott cvolna hivni?

Hat erdekes egy vilag ez mar.

Nekem furcsa nagyon, gondolom neked is, valoszinuleg az egesz kapcsolatot, ha van meg, ujra kell gondolni.

2013. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben meglepném a munkahelyén! Tutira titkol valamit, nem akarlak elkeseríteni, de lehet más nő van a dologban. 3 éve vagytok együtt, jogod van tudni, hogy mi áll a háttérben. Vedd a kezedbe az irányítást, menj be hozzá, és nézz kicsit körül!
2013. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz. Nem lehet, hogy van valakije?
2013. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9 napja dolgozik????? Nincs magán teloja??? Na ne már... Ez nekem nagyon gyanus. Normális kapcsolatban mindennap bezsélnek a felek még ha csak pár percet is hogy ki hogy van minden ok stb....
2013. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket.
2013. máj. 27. 13:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Tanmese vége: Az exem összebújt a szomszéd lánnyal, és a lány terhes lett. Én áldásom adtam rájuk, és angolosan távoztam.
2015. jún. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!