Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ha kiderülne a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kiderülne a pasitokról hogy egy férfival csalt meg titeket, az milyen érzés lenne számotokra? Volt már ilyenben részetek, hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Pasikra nem vagyok féltékeny. Haza is hozhatná bemutatni.
2019. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mivel van meleg családtagom messziről felismerem és nem kezdek vele kapcsolatot max barátság,nem leszek alibi nő otthonra tessék felvállalni.
2019. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

1.: Azonnal költözés.

2.: Válás. De úgy, hogy az aranyerét is elperelném.

3.: Azonnal doki, és ha kiderülne, hogy elkaptam tőle valamit, akkor felkeresném az egyik ismerősömet, és letennék neki X milliót, hogy veresse halálra a férget! Komolyan mondom!

2019. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Tulajdonképpen mindegy, hogy kivel vagy mivel csalt meg, a lényeg, hogy megcsalt. Biztosan meg tudnám neki bocsátani, ha bocsánatot kérne, de az is biztos, hogy a köszönőviszonyon túl semmilyen kapcsolatot nem szeretnék az illetővel a továbbiakban.
2019. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%

O.O


Írnék az UFO magazinnal, hogy a homofób páromat elrabolták és kicserélték egy olyanra ami nagyon is szereti a férfitársakkal a huncutkodást.

2019. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Iszonyat kiakadnék, mert egy férfival én nem versenyezhetek. Sőt asszem ez a titkos félelmem párkapcsolatban (ki lehet röhögni). Szeretem azokat a melegeket akik felvállalják h azok, de azokat a melegeket akik családosnak álcázzák magukat és fadzikat k.urnak titokban ki nem bírom állni. Ekkorát hazudni annak akit elméletileg szeret az ember sztem megbocsáthatatlan. De minimum annyi tisztelet kijár a másiknak h azt mondom: drágám sajnálom én is a f@.szt szeretem, keressünk mindketten tovább.
2019. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudnám feldolgozni. Ilyen, szerencsére téves félelmem volt a mostani párkapcsolatomban is egyéb beszólások miatt. Nem tudnék mit kezdeni azzal az érzéssel, ha az lenne. 35+N
2019. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérném hogy huncutkodjanak előttem :D
2019. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!