Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A régi szerelmemet nem tudtam kiverni a fejemből... Sajnos minden nap látom. Viszont a lány barátom iránt elkezdtem többet érezni, mint ami eddig volt. (Vele mindent megbeszélek, szinte együtt döntünk egy csomó mindenben, egymás segítségét kérjük, stb.) De nem akarom barátként elveszíteni, mert csak ő ért meg engem! És most nem tudom, hogy mit érzek, teljes zavar van belül... :( 18/f

#szerelem #barátság #érzés #volt szerel(m)em
2014. okt. 2. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Idő. Várj, legyél olyan mint máskor. Ha feldúlt vagy az exed miatt, ne tegyél nagy lépéseket. Várj amíg ez elmúlik, a barátoddal utána foglalkozz máshogy. (persze addig is foglalkozz vele, ne hanyagold el vagy ilyesmi :D)
2014. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk valamilyen formában. És hogyan foglalkozzak a barátommal és hogyan tekintsek rá? Mint aki mindig segít, vagy mint aki tetszik nekem?
2014. okt. 2. 21:49
 3/4 anonim válasza:
Ácsi! Neked ez a lány tetszik? Ezt el kell döntened! Viszont először szerintem heverd ki a szakítást és tényleg bizonyosodj meg róla, hogy ez a lány barát vagy Az a lány aki tetszik.
2014. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ez a legnagyobb kérdés: nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e belé vagy pedig annyira szeretem, mint barátot. És úgy érzem, hogy a szakítás hatása már elmúlt, mivel mindig azt várom, hogy a lány barátommal tudjak beszélni.
2014. okt. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!