Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mobiljában az előzmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mobiljában az előzményekben a volt barátnője képét találtam. Nektek ez hogy esne? Ti sem hisztériáznátok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ellenőrizni a barátom mobilját. Mostis csak úgy történt, hogy üldögéltünk és beszélgettünk, közben ott volt a telefonja én meg elkezdtem csak úgy nézegetni az előzményeket. Találtam közte a volt barátnőjéről amit aznap töltött fel instagramra. Nem szóltam semmi, mert úgy ledöbbentem. A barátom is látta rajtam, csak megnyomott egy gombot és az összes előzményt törölte. Nem hagyott nyugodni, és pár óra múlva rákérdeztem, hogy jól láttam e. Azt mondta, hogy igen és hogy ez a kép csak a futó programok közül az egyik utolsó bejegyzés. Nagyon rossz érzés volt, nem kívánom senkinek. Nem csaptam hisztit, csak simán megkérdeztem. Szerintetek jól tettem vagy másként kellett volna viselkednem ?

2015. júl. 8. 08:34
 1/3 omba ***** válasza:

Fene tudja, én is a napokban néztem meg az ex face profilját, pedig nagyon szemét módon szakítottunk, - nem volt rá semmi okom, érzelmi meg még annyi sem.


Ha más bajotok nincs, lépj túl ezen!

2015. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én is néztem már meg a volt barátnőmet facebookon...nem érzek semmit iránta már, csak érdekelt, hogy mi van vele...ismerősnek is néztem már meg a képeit akivel semmilyen kapcsolatom nem is volt, szimplán annyi érdekelt, hogy mi a helyzet vele...


szerintem ebből nem kell nagy ügyet csinálni...


22F

2015. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb rendszeresen ránézek az exeimre, pedig imádom a barátomat, életem legjobb kapcsolata, nem vágyódom vissza. Ha esrtleg látnám, rosszul esne ettől függetlenül, de nem hisztiznék (amúgy se szoktam).
2015. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!