Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha vki megcsalja a feleségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki megcsalja a feleségét egy nõvel, majd összejön vele, a szeretõt is megcsalja miután összeházasodnak, ez törvényszerűen mindig így van?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek, eddigi észrevételetek?

2019. jan. 25. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A volt férjem a 3.feleségével él.Már őt is csalja.Kutyából nem lesz szalonna.
2019. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11 Akkor már tudom, hogy a nők miért tagadják le, hogy fűvel fával lefeküdtek. "Kutyából nem lesz szalonna..." Aztán meg jönnek ilyen maszlaggal, hogy a "múlt nem számít". Most akkor miiiii vaaaaaan?????????
2019. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12es nem olvasod eleg figyelmesen a 11es valaszt. Ott FÉRFIRÓL van szó NEM NÕRÕL.

Akkor mirõl beszélsz?

2019. jan. 31. 01:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Te nem értetted meg, hogy én mit írtam. Olvasd el, még párszor...

Csak az ő fejével gondolkodtam. Tehát, ha ő szerinte egy férfi egyszer félrelép, akkor mindig is félrefog. Akkor az ő gondolatai alapján, a ribi mindig is ribi marad. De mivel a ribi élet jó, csak így a kutyának sem kellenek, ezért letagadják, hogy ribik. Pedig egyszerű. Tudod, egyenlőség...

2019. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

11-es vagyok.Azt írtam le, amit saját magam tapasztaltam.A ribikről annyit, de vannak olyan férfiak, akiknek ők kellenek.Persze a legtöbb férfi idővel megbánja.Magam részéről tartom az értékrendem, hiszek benne, hogy találok olyat, aki majd megbecsül, természetesen ez kölcsönös lesz.

A megcsalás nem megoldás, a problémamegoldó képesség hiánya, gerinctelenség, a pár megalázása.Csak az nem érti, miről írtam, aki maga is megcsaló ( mindegy, hogy férfi vagy nő).

Kérdező, köszönöm, hogy segítettél értelmezni a válaszom.

2019. febr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy úgy írtad, mintha ez törvényszerűség lenne. Mindössze ezt tettem szóvá.

Igen, vannak olyanok akiknek a ribizlik kellenek, de azoknak sem feleségnek. Ha így lenne, akkor nem hazudoznának a nők. Max nem tudják a férfiak, mert rendes nőnek állítják magukat, vagy annyira szánalmasak, hogy már azzal is beérik. Ők azok, akik megbánják.

Mivel a megcsalt fél vagy, ezért mondod ezeket. Azt elismerem, hogy nem old meg semmit. De mivel nagyon sok van belőle, ezért egyre elfogadottabb, de sajnos csak akkor, ha nő teszi.

Annak viszont örülök, hogy ha tényleg van benned tartás, és nem vándorolsz ágyról ágyra. Az ilyen nő tényleg megérdemel, egy rendes, utolsó férjet.

2019. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem voltam még házas, de az előző kapcsolatomban csaltam. A mostaniban meg még nem, és nem is tervezem. Ilyenkor azért már annál, aki egyszer már megtette, előjön az a gondolat, hogy a megcsalás a megoldás, ha adódik egy probléma, viszont ha tényleg elkötelezett az új kapcsolata iránt, akkor ennek ellenére nem fogja megtenni, ez tudatos döntés kérdése innentől kezdve.

N

2019. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!