Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A beteljesületlen szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A beteljesületlen szerelem vagy szakítás törvényszerűen midig fáj? Te ismersz kivételeket vagy tapasztaltál?

Figyelt kérdés

Sok ember fájdalmas szenvedésként éli meg a szakításokat, ha valaki nem így érez a szakításnál, azt furcsállják, vagy azt gondolnák, hogy nem is szeretett igazán.

Úgy gondolom, hogy nem a szerelem szokott fájdalmat okozni, inkább a kihasználás, hazugságok, vagy amikor bántjuk a másik embert.

Volt részem olyan kapcsolatban, ahol a barátommal teljesen korrekt módon bántunk egymással, nem volt hitegetés, tökre őszinték voltunk egymással. Bizonyos okokból rájöttünk, hogy nem működik a kapcsolat, így nem igazán látunk jövőt egymásban. Ezelőtt még senkivel nem sikerült ennyire békésen elválni, mint vele. Szerettem őt, bár nem éltetett bele valami idealizált romantikus álomképbe, úgy mint ahogy korábbi exek tették. Nincs ez a szakítás utáni drámai életérzésem, hogy szenvedek a hiányától, de nem érzem úgy, hogy emiatt kevésbé szerettem volna őt, sőt.


2019. jan. 23. 15:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mindig*
2019. jan. 23. 15:36
 2/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy rossz vagy, ha nem olvasod el? Mintha kötelező lenne minden kérdésre válaszolni.
2019. jan. 23. 16:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 szakításom volt, mindkettő olyan, mint amilyet írsz. Nem kell mindenből drámát csinálni.
2019. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a beteljesületlen szerelem jobban fáj. Egy szakításon nincs mit gondolkodni, az általában mindig a helyes lépés, mert ha valami nem működik akkor azt el kell engedni! Nem is értem mi most a problémád!?
2019. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

# 4 Nem sértődtem meg és nem bántásból jelentettem be a választ. Te netán megsértődtél a jelentésre?


Még mindig nem írtad le, hogy ki kötelez arra, hogy minden kérdésre felelj:)

2019. jan. 23. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem a beteljesületlen szerelem sosem fájt, mivel sosem gondoltam, hogy ebből valaha lehet több. Sőt, kifejezetten jó érzés volt így szerelmesnek lenni, messziről.

A szakítások már annál inkább fájtak, főleg mert én mindig úgy voltam, hogy még helyre lehetne hozni. (Persze ilyenkor nem én szakítottam, fordítva gondolom, nem olyan vészes a helyzet.)

2019. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor faj a szakitas amikor nem en szakitok hanem velem szakitanak akaratom ellenere.

Kb olyan mintha meghalna, onnanstol nem akar latni, nincs erintes, öleles, se egy sms tole. Hab a tortan, amikor massal is lesz, olyan mintha a "helyemen"aludna vki nala. Mert ugye az àgyat ágynemut paplant, de evoeszkozoket sem csereli le senki.

2019. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A beteljesuletlen szerelemben meg legalabb nincs mire emlekezni.
2019. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan olvastam olyan álláspontokat, miszerint a szakítás mindig fájdalmas. Többnyire ez váltotta ki belőlem a kérdést. Ez sima pesszimizmus, drámázás, vagy tényleg ennyire törvényszerű?
2019. jan. 24. 11:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. jan. 24. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!