Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsalja a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalja a párját, akkor megcsalta az egész életüket és tulajdonképpen a gyerekeket is elárulta és megcsalta?

Figyelt kérdés

Most lelki megcsalást hagyjuk, abban nem hiszek. Konkrétan, ha együtt volt valakivel úgyis. (volt érzelmi kötődés is...de ez most tényleg lényegtelen)

komoly válaszokat kérnék. Katolikusok hozzáállása is érdekelne.



2019. jan. 27. 06:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es nagyon jól leírta!
2019. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%

Az ember tévedhet. Előfordul ,hogy házasság, gyerek (főleg ha az véletlenül lett) után jön rá, hogy a házastársa nem az "igazi", nem boldog vele. Bármit is tesz valahogy nem jó az egész. Van ilyen! Válni kell, nem szeretőt keresni!

Válaszom: Nem a gyereket nem "árulta" el. Olyan helyzet is lehet, amikor a gyerek kimondottan profitál a megcsalásos helyzetből. Mondjuk amikor apuka szex igénye messze meghaladja anyukáét. Ilyenkor apuka frusztrált, ideges, lobbanékony. Viszont ha ki van elégítve szexuálisan így vidáman, jókedvűen eljátszik, vigyáz a gyerekre. Azt is cáfolnám, hogy a szerető pénzbe kerül, amit a családtól vesz el a férfi. Szerintem, ha egy pasi a szeretősdiig eljut az azt is tudja ,hogy a szerető ingyen van.De hangsúlyozom, válni kell ha a házasság már annyira nem jó. Nem pedig mindenféle mellékutakat keresni!

2019. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Az én apám mellékutat keresett. Egy nővel összejött Anya mellett, akinek mellesleg volt 3 kölke. Azokat évekig eltartotta, Anyunak meg azt mobdtahogynem annyiramegy már a külföldi cég. Anyusosem akarta felfogni hogy megcsalhatja. Annyira bízott benne. Aztán kiderült hogy 10 éve csalta Anyát, és mégcsak a vallásba se hajlandó beszállni a hazassagromboló, se az öcsém nem tamogatja SEHOGY. Érzelmi kötelékben SEM, valamibt anyagilag SEM. Sőt...bem is keres minket mert szégyenli a pofáját... Azt akkor már le sem írom hogy én egy apás kislány voltam... és ekkorát kellett csalódnom benne, aki ha úgy nézzük első férfi az életemben..... mégis a párom ellen tudom soha semmi ilyesmi mégcsak megsem fog fordulni a fejemben hogy megcsaljam..... más pasira se nézek.... Remélem amelyik apa hasonlóan hagyja el a gyermekét, mert minket lecserélt szó szerint, meg csinált is egy "újat", az a férfi örökre szégyellni fogja magát... szépen írtam le. :)
2019. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Válásba nem vallásban
2019. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem az egész életeteket csalta meg, a gyerekeket meg pláne nem árulta el.Annyi történt, hogy egy erős vágynak nem tudott ellenállni.Amennyiben meg tudja ígérni, hogy többet ilyet nem tesz, akkor bocsáss meg neki. Ha erre képtelen, mondd meg neki, hogy Te is keresni fogsz magad mellé valakit. Ha erre sem tér észhez, akkor sajnos külön kell menjetek, egy időre legalábbis.
2019. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%

Lehet én látom egyénileg a helyzeteket. Csodálkozom azon ,ha valaki mondjuk 6 évet él valakivel ebből 5 tökéletes 6. évben elromlik, egyik félremegy akkor a másik az egész együtt töltött 6 évet gyalázza, megtagadja.

Nekem volt egy nagy szerelmem régen. Sajnos csak 2 évig. Ebből az utolsó négy hónapban már éreztem, hogy inog alattam a léc, már nem annyira szeret. Volt olyan érzésem is, hogy megcsalt... Aztán bejelentette, hogy vége. Külföldre költözött.

Sok év eltelt azóta. Megtaláltam a párom. Erre a kapcsolatra viszont úgy emlékszem, hogy életem csodálatos része volt, mégha nem is tartott örökké.

Kérdező! Nem az egész életeteket árulta el! Ott a múltatok, a sok szép együtt töltött idő, amit senki nem vehet el tőled. Örökké meg semmi nem tart. És a partner nem tulajdon! Ha megcsalt, már nem szeret el kell engedni gyalázkodás, megkövezés nélkül!

2019. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én nem akartam gyalázni, csak elmondani miért vagyok mérges rá. mert én meg ott hibáztam, hogy soha nem, mondtam meg időben,hogy bizonyos dolgok nem tetszenek.és odáig jutottunk, hogy amikor kiderült, hogy megcsalt, igazából nem érintett meg.csak a gyerekek jártak az eszemben,hogy ők ezt, hogy fogják viselni....

de én még mindig ott tartok, hogy valamit tenni kéne, hogy megmentsük...ő is ezt mondja, de közben, meg mintha nem értené...bonyolult....

2019. jan. 28. 12:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nem ugyanazt akarjátok, az régen rossz. Ha már egy ideje nem is értitek egymást, nem sok mindent lehet megmenteni...
2019. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!