Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akkor most velem csalja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most velem csalja meg vagy engem csal meg vele?

Figyelt kérdés

A történet elég bonyolult, vannak előszálak, de próbálok lényegre törő lenni. Egy olyan férfival találkozgatok, akinek már lassan 6 éve párkapcsolata van. Ez a viszony közöttünk 8 hónapja van és én már egy magasabb szintre szeretnék lépni. A szüleim nagyon ellenzik őt (nyilván nem véletlenül) de én tényleg úgy érzem, hogy Ő AZ. A barátnője már valószínűleg tud a viszonyról, mert az időnk nagy részét, amikor tudjuk együtt töltjük, amint felszabadul, vagy lehetősége van jön hozzám, naponta órákat beszélünk telefonon. Az elején lehet, hogy nagyobb része volt a szex, de mára ez már teljesen átalakult, inkább megyünk moziba, utazgatunk, együtt főzünk, jól érezzük magunkat. A barátnője más dolgokat is talált, amiből erre lehet következtetni, aznap este volt náluk bömbölés, gyanúsítgatás, de másnap reggel már csókkal köszöntötte reggel. (???) Felhoztam neki a témát, hogy jó lenne ezt köztünk szorosabbra fűzni, de azt mondta, hogy nem akarja megbántani a lányt, mert hogy sokkal tartozik neki és sok mindenen mentek keresztül. Az egyik este elkezdtünk közösen lakásokat nézni, de utána 3 napra mondta, hogy nem talál olyan indokot, vagy veszekedést ami miatt azt mondaná neki, hogy legyen vége. Azóta ugyanúgy minden lehetőségnél velem van, bemutatott a nagybátyjának, és a szabadságán is végig együtt voltunk, mivel a lány inkább haza ment. Sajnos ezt az egészet lelkileg már nagyon rosszul viselem, amikor otthon van folyamatosan bőgök... Azt mondta, hogy nálam a hátráltató tényezők a szüleim és az, hogy még tanulok, mivel egyetemista vagyok.


Akkor most én csak egy kaland vagyok, ami tart ameddig tart?

Hagynom kéne, hogy menjen?


Mit tegyek?


23/N



2019. jan. 29. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled akarna lenni 100%ban meglepte volna. Hasznal teged amikor raer.
2019. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És kérlek, tudom, hoy nem szép dolog, amit csinálok, de ha egy ember a kapcsolatán kívül mást keres, akkor már nyilván nem jo 😞
2019. jan. 29. 20:59
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hoy már bennem is ezek a gondolatok vetődtek fel... csak elnyomók magamban, hoy “Hátha nem így van” kíváncsi voltam mások is így látják-e
2019. jan. 29. 21:02
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Mind kettőtöket hülyére vesz,otthonra cseléd ágyba szerető ez a férfiak ismérve,ne várj tőlük csodát.

36N

2019. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, de te csak egy név vagy a listáján. Valami hasonlót átéltem már... Szerintem minél előbb kirörlöd az életedből, annál előbb túljutsz a poklon. Ez jobb nem lesz.
2019. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerelmes férfi képes eldobni a családját, otthagyni a gyerekeit is. Soha ne annak higgy, amit mond, hanem a cselekedeteinek. Mert az mutatja meg milyen ember valójában, mit érez irántad, a szava csak azt, hogy minek akarja láttatni magát.
2019. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen veled csalja a barátnőjét.


"hogy nem talál olyan indokot, vagy veszekedést ami miatt azt mondaná neki, hogy legyen vége."


Mert nem akarja. Ha veled akarna lenni, ha szerelmes lenne beléd, már rég veled lenne. Még csak nem is a felesége, gyerek sincs, mégis vele akar maradni.


Ébresztő, kislány, semmilyen magasabb szintre lépés nem lesz, hanem csúnya vége.

2019. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"de ha egy ember a kapcsolatán kívül mást keres, akkor már nyilván nem jo 😞"


De veled sem jó annyira, hogy téged válasszon, ne csak szerető legyél.

2019. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Mellékesen sem terveznék vele,

Téged is ugyanugy àtverne mint a mostani nöjét!

Kell ez neked?

2019. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, mert tudom, hogy csak őszinték vagytok. Nekem is ez volt a félelmem, de akkor már csak az a kérdés, hogy hogyanépjek túl ezen az egészen... én tényleg nagyon szeretem őt
2019. jan. 29. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!