Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek, ha tudomásoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha tudomásotok van róla, hogy valaki csalja a terhes mennyasszonyát és nálatok is bepróbálkozik?

Figyelt kérdés

Elküldtem, de nem száll le rólam... Mert bennem "lát valami pluszt", ezt mástól hallottam vissza...


A barátom már többször elküldte a pitsába, de nem használt... A munkahelyemen és a házunknál is naponta megjelenik a "szerelmetes" szövegeivel...


Szerintem nyomorult lánynak fogalma sincs mekkora rothadék ez, aki karácsony napján kocsival követ a "nagy bejelentés" után...


Nem szétverni akarom őket, meg ismerem a családját, de ez tarthatatlan...


2018. dec. 27. 23:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Eszem ágában nem lenne csalni:/ nem is értem ezt a sok esetet...
2018. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerezz bizonyítékot, mind arról hogy téged akar,mind arról hogy nemet mondasz, és irány a menyasszony.
2018. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Letiltottam mindenhonnan, a számát is, nem kommunikálok vele...
2018. dec. 28. 00:04
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok nő, de kapna a csaj tőlem pár névtelen sreenshotot. A férjjelölt is kapna, ha a menyasszonya ott cidázza a násznépet talpig fehérben.

32/f

2018. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4%

SEMMI közöd hozzá!!!


Attól, hogy egy férfi vagy nő másokat is kefél, még szeretheti rajongva a párját! Tapasztalat!


Gondolkodj!


Attól, hogy odahaza tele a hűtő, és a párod séf egy luxusétteremben, napközben benyomhatsz egy hotdogot!

2018. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Igen, felőlem azt csinál, amit akar.


VISZONT!!! Amíg engem zaklat naponta, hosszú hetek óta, amihez igenis van közöm és már végre vége lehetne... Többek között ma is és tegnap is itt tolta az utcánkban... 25-én megkövetett, mikor a lány ott várta, láttam, kint a kapuban... De ő utánam furikázott...


Felőlem szeretheti a csajt, semmikétség (bár aki szereti, nem viselkedik így és nem mond ilyeneket), nem szétszakítani akarom őket, de ez bűncselekmény, amit velem tesz...

2018. dec. 28. 00:21
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

De a másik azért csak zabáljon otthon mi ? :D

32/f

2018. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom! 00:13 -as . Te undorító vagy!
2018. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
screenshot, és küldeném is a nőnek. és reménykednék hogy levágja a tökét is annak a szánalmas nyomorultnak.
2018. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Rockarc ***** válasza:
87%

Mindenkeppen szolni kell a csajnak, az majd porazt rak ra. Ha pedig amugy jogosan, kidobja, ahogy kell, akkor a hosszerelmes majd fizetheti a tartasdijat, es meg kevesbe lesz kapos. Hamar el fogja erni azt az elethelyzetet, amit erdemel.


Ne hagyd a notarsadat egy ilyen kreten kezei kozott senyvedni. Gondolj bele, ha valaki tudna, hogy a parod kalandozgat a kornyeken, te elvarnad, hogy szoljanak neked? Ugye, hogy ugye?


42F

2018. dec. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!