Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem egy férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy férfiba aki velem csalja a barátnőjét, de most született gyerekük?

Figyelt kérdés
1 éve van ez köztünk, borzasztóan szerelmesek vagyunk, jobban szeret engem, mint a barátnőjét, de nem hagyhatja ott mert most született gyerekük. Nem vagyok az a szerető típus, hihetetlenül fáj mikor őt dugja, vagy az ha vele is kedves, mindennél jobban szeretem, de nem kaphatom meg. Ő is szerelmes és nem akarja abbahagyni (nem a szexről szól a kapcsolatunk, nem amiatt kellek neki), de én így borzasztóan szenvedek. Ha kiderülne hatalmas botrány lenne, plusz ha én mondanám el a barátnőjének, akkor nem maradna velem, és még keresztbe is tenne nekem, hogy visszakapja a családját. Milyen lehetőségek vannak?

2018. dec. 25. 01:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
99%

Az első lehetőség a könnyes búcsú.

A második, hogy minden marad így, amíg ki nem nyílik a szemed, és akkor jöhet az első lehetőség.

2018. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 A kérdező kommentje:
Rengetegszer megpróbáltuk abbahagyni. De nem megy egyszerűen, rég ismerjük egymást, nagyon kötődünk.
2018. dec. 25. 02:05
 3/104 anonim ***** válasza:
91%
De naiv kis ostoba vagy, egyemmmeeg :D
2018. dec. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelmű. A csaj fontosabb neki mint te. Időnként jó téged dugni,de ennyi. Őrülten szerelmes max te vagy, a "még keresztbe is tenne nekem,hogy visszakapja a családját" duma után meg tök egyértelmű a sorrend. Keress valakit akinek több vagy egy tömhető luknál.Ha pedig aaaaanyira szerelmes vagy belé, akkor pazarold rá legszebb éveid és majd amikor megunt, sírjál, hogy se párkapcsolat, se gyerek. Undorító amit műveltek.
2018. dec. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 A kérdező kommentje:
Igen, legtöbb esetben csak krvának használják a másodszereposztású nőt, de ez tényleg bonyolultabb. Ha úgy döntenék akkor többet nem feküdnénk le. Nem ez a lényeg hanem, hogy függünk a másik társaságától.
2018. dec. 25. 02:13
 6/104 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretne akkor nem kockáztatná a lebukást, tőle is mindent megkap.
2018. dec. 25. 02:14
 7/104 anonim ***** válasza:
93%

Mindent, tényleg?

Mostanában a feleségétől szexet pl. nem nagyon fog. És valószínűleg nem csak egy-két hónapig.

2018. dec. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:
Ezelőtt is rengeteget dugtak (amikor már együtt voltunk) és ezután is rengeteget fognak. Ami nagyon fáj. De köztünk tényleg nem ez a lényeg, mindennap szakít rám időt, sétára, beszélgetésre, kávéra, stb. + egész nap beszélünk, tényleg nagyon kötődünk.
2018. dec. 25. 02:29
 9/104 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a gyerek mellett is veled fog foglalkozni?
2018. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 A kérdező kommentje:
Igen. Nem dob el a gyerek miatt. Csak azt nem akarja, hogy kiderüljön, (ami amúgy engem is elég negatívan érintene, mert közös az ismererősi körünk és elég tág is) de én így nem birom.
2018. dec. 25. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!