Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők csak azt a férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak azt a férfit csalják meg, akire már nem tudnak felnézni?

Figyelt kérdés
Szerintem ha egy nő megcsalja a férjét vagy a párját, annak nem nagyon lehet más oka, minthogy már nem tud rá felnézni, mint férfire. Mivel a nők nem elsősorban a testi vágyaiknak köszönhetően csalfák, így személy szerint én ezzel tudnám magyarázni a dolgot. Mi a véleményetek? F

2019. jan. 31. 10:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Több rétű:

1. Ha nem tud rá felnézni ergó ,,jó ez ahogy van",sablonos szürke egérkévé válik akinek nincsenek tervei csak TV meccs sör és böfögés

2. Elhagyja magát a csávó,igen férfi se hízzo el egyáltalán,úgyanúgy adjon magára mint az elején mindennap egy randi azt szoktam mondani.

3. Nem tudja nem akarja kielégíteni, és nem tesz lépéseket sem,hogy megtanulja a nőt kielégíteni.

4. Lesz_rja,hogy élvezi-e a nő szexet

5. Élmények megszűnnek nem járnak el csak otthon döglenek.Hasonló az elsőhöz.

6. Nem törtet nem hajt.

2019. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert kevesz a szex. Azert mert elhagyta magat meg elhizott.

Azon kivul meg jol megvagyunk meg eljarunk sok helyre. De a szexet csak szexszel lehet potolni.

N

2019. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%

"Szerintem ha egy nő megcsalja a férjét vagy a párját, annak nem nagyon lehet más oka, minthogy már nem tud rá felnézni, mint férfire."

Szerintem meg az, hogy egy takonygerincű áruló a meg csaló fél. Meg még az is az oka, hogy úgy tesz esküt, hogy nem fogja fel mit mond, csak had legyen már túl rajta és lehessen kiposztolni/bulizni/nászútra menni stb, aztán az első probléma alkalmával mennek is szét, mert nem tetszik a rendszer, pedig sem Isten sem a közjegyző nem tesz esküt, hogy "gyerekek, mától gondotok egy szál se lesz, amit ketten kell majd megoldanotok".

Kíváncsi lennék mi lenne, ha az eskü szerződésnek minősülne, melynek egyoldalú megszegése súlyos következményekkel járna. Talán nem bánnának úgy egymással az emberek, mint a ronggyal, a saját jól felfogott érdekükben, ha már szeretetből erre képtelenek.

32/f

2019. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 LazyJones ***** válasza:
77%
Vagy csak kell az újdonság varázsa és az ismeretlen. Baromság az, hogy egy nő nem elsősorban a testi vágyai miatt csalfa, pont annyira tudnak pusztán testi vágyból csalfák lenni, mint a pasik.
2019. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

#3-as nem véletlenül csalják meg a másikat OK - OKOZATI törvény.


Erre azt mondom,ha megkapom otthon a Beluga Kaviárt nem kérek a szomszédban még egy adagot amikor jól laktam.

2019. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
A válasz az hogy nem. Sok nő úgy megy házasságba, hogy keres egy olyan partnert akivel képes kommunikálni, aki szórakoztatja, akivel nem unalmas az élete, aki megbízható. De......nagyon sok nő nyíltan hangoztatja, hogy a férje igazából nem is az esete és az elején nem is tetszett neki, de adott egy esélyt és a személyisége miatt megszerette. De ha képbe kerül egy olyan férfi aki külsőleg is vonzza és működik a kémia, akkor nem fogja vissza magát. Pontosan tudja hogy csak szexről van szó, az sem érdekli ha egy megbízhatatlan alak, nem fogja feladni miatta a stabil életét. Férfiban sokkal több a hűtlen, de nők között is van szép számmal, főleg fiatalon.
2019. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

"Erre azt mondom,ha megkapom otthon a Beluga Kaviárt nem kérek a szomszédban még egy adagot amikor jól laktam."

Ne legyen belugakaviár inkább, csak sima kaja, azt mindenki szokott. Tehát.... ha nem jutok kajához, akkor miért kéne, hogy a baxáson járjon az eszem, hiszen nem az a legnagyobb problémám, hanem, hogy megdöglök éhen. És ja... van neki oka, olyan helyet választottál, ahol nincs kaja. Ha szar az a hely, akkor miért nem áll tovább? Nem az van, hogy túl sós vagy túl édes, hanem, hogy nincs.

32/f

2019. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem jó az eszmefuttatasod.
2019. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Akire nem tudok felnézni, arra rá se nézek, nemhogy összejöjjek vele és mással csaljam. Hét éve vagyok egyedül. Szeretnék felnézni a páromra.
2019. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
1-es kihagytál valamit: a gyerek(ek) érkezése alaposan megtépázza a házasságot, a nemi életet pedig jó időre hazavágja. Főként, a női libidó csökkenése miatt. Persze, vannak siker történetek, hogy még jobb is lett a szex a gyerekek mellett, de ez ritka mint a fehér holló.
2019. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!