Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők csak azt a férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak azt a férfit csalják meg, akire már nem tudnak felnézni?

Figyelt kérdés
Szerintem ha egy nő megcsalja a férjét vagy a párját, annak nem nagyon lehet más oka, minthogy már nem tud rá felnézni, mint férfire. Mivel a nők nem elsősorban a testi vágyaiknak köszönhetően csalfák, így személy szerint én ezzel tudnám magyarázni a dolgot. Mi a véleményetek? F

2019. jan. 31. 10:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%
Most jutottunk el ahhoz a részhez, hogy a házasság megkötésekor kinek mekkora felelőssége van. Ha a nő már tisztában volt azzal mik a tervei és választ egy olyan férfit, aki valószínűsíthetően nem tudja megadni azt amire vágyik, akkor max időlegesen ugródeszkának használhatja, aztán ha eljön az idő, majd tovább szökken. Nagyon sok nő csinálja ezt, én is ismerek néhányat a saját munkahelyemen. A házasság megkötésekor már sejthető, hogy nem lesz tartós, de ha profitálhat belőle, akkor h....lye lesz kihagyni. Ja és egyébként vannak érzelmek is a világban. :)
2019. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
55%

#18

Jól írja,a folyamatos fejlődés a kulcs.

Mert ha nem fejlődsz akkor nem stagnálsz hanem visszafele fejlődsz.

Sajnos én is ezt látom sok férfitársam el van magának nem képzi magát nem tesz lépéseket,ezzel az a baj,hogy megszegi a férfi létét,mivel egy férfi folyamatosan megújjul újjít,kreatív folyamatosan fejlődik belső késztetése van,hogy jobb és jobb legyen.

Plusz mivel kapitalizmus van ez kihat a kapcsolatokra is,mivel folyamatosan változunk ezért haladnunk kell és ha bármelyik fél nem hozza ott előbb utóbb vége a kapcsolatnak mert unalmas lapos lesz.


De sajnos én is ezt látom főleg a fiatal korosztályomat,a palik el vannak a semmilyen végzettségükkel,közben a barátnőjük folyamatosan halad előre fejlődik tanul, és sokkal jobban halad előre.

Ez borzalmas így közben meg a srác el van magának nem tesz semmit,és a nő meg szépen lehagyja és nem csak nem tud felnézni rá hanem szánalmasnak tartja először csak megy a veszekés aztán nuku szex végül megcsalás meg elhagyja egy olyan nagybetűs férfiért aki hajt teper és akire tud számítani akinek vannak céljai és tervei nem csak otthon dögleni meg eljárogatni dolgozni szigorúan amit elvárnak csak.

Sajnos a legtöbb pali úgyanott van 10,15 év múlva is max egy dolog nő neki a bele,de az nagyon.


Ez tényleg így van 20-n éves lányokat látok életrevalóbbak,szép kocsi szép lakás,karrier hajtás.

Palik meg 26 évesen is ugyanaz a karrier ugyanaz a fizetés,talán van valami kocsija de inkáb BKK.


Őszintén melyik nő tud egy ilyen kisfiúkkal mit kezdeni?

2019. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
#22 Jó, azért ne essünk át a ló másik oldalára. Nem szeretném, ha itt elkezdenénk általánosítgatni és lenézni minden otthonülő, jó szándékú férfit. Aki szeret otthon lenni vagy épp fáradt munka után, az nem mind couch potato!! Aki meg feleség, gyerek mellett ezerrel hajt, mindig jobbat és többet akar, azok közül meg sokan megérdemeltnek tartanak egy-egy affért ám! Szóval ne magasztaljuk már fel az ellenpéldákat és ne minősítgessünk le senkit! Magyarországon örül az ember, ha munkája van. Megnézem én azt a huszonéves lányt, akinek önerőből lakása, kocsija van. El tudom képzelni, hogy mit dolgozhat! Biztos van kivétel persze, de nagyon ritka. Továbbá hölgyek! Nem épp ti nevelitek ilyenné az uratokat? Most komolyan? Csináltok belőle egy nagy gyereket, akit lehet csesztetni, majd ha már nem kíván meg benneteket, akkor azért is ő a hibás. Persze vannak hitvány, tohonya alakok, de azok valószínű már akkor is azok voltak, amikor a közös életeteket elkezdtétek. Van olyan lány ismerősöm, aki két diplomát tett le egy tisztességesen dolgozó srác mellett, aki évekig eltartotta, állandóan azt terjesztette, hogy milyen komoly a kapcsolat, majd amikor már jobban ment a sora akkor szépen kitette a szerencsétlen szűrét. Szerintem azért nem kellene senkit lenézni, mert egy idő után megreked, hanem segíteni kell neki fejlődni. Persze, ha ez után sem hajlandó változtatni, az már más kérdés.
2019. jan. 31. 16:06
 24/30 anonim ***** válasza:
26%

Csak amit látok azt írom Kérdező.

Lehet nyersen fogalmaztam.

Én sajnos ezeket láttam,sőt a nők is panaszkodnak állandóan a pasikra,ezeket figyeltem meg.

Például nekem van egy fiatal lány ismerősöm 24 évesen keres nettó 600e-t projekt managerként egy év tapasztalata van amúgy,diplomája nincsen.

Nekem ez azért furi mert ott van egyik másik haverom diplomájuk is van és több év gyakorlat és egyszerűen belesüppedtek nem haladnak előre.


Ez probléma szerintem.

2019. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, teljesen igazad van! A nők többnyire kihasználják azt, hogy mi hajtunk, gürizünk értük, aztán papucsot csinálnak belőlünk, majd a végén persze hogy nem tudnak felnézni ránk. Nem mindig van ez így, de többnyire igen. Én a közel 10 éves házasságom alatt sokat fejlődtem, nyelveket tanultam, szakmákat szereztem, dupla annyit keresek mint anno, és sportos is maradtam, mégsem vagyok elég jó. Na, akkor most mi van? Persze, elkapattam az asszonyt az elején én is, aztán mire bekeményítettem már késő...
2019. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
Normàlis ember nem csal ilyen kifogàssal SEM. Ha a pàrjàra nincs màr tekintettel akkor sem teszi meg, mert önmagàra nem igénytelen.
2019. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
22 Tudomàsul kell venni, hogy nem mindenki karrierista. Èn még ilyen szar kifogàst nem is hallottam megcsalàsra, hogy nem kapar felfelé görcsösen az ember, mert ne adj isten màs dolgokat tart fontosnak. Pl inkàbb a feleségével , tölt minőségi időt .
2019. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
57%
Aki itt azt mantrázza hogy az igényesség meg a hűség kéz a kézben jár, az menjen vissza oda, ahol ezt tanították neki és kérje vissza az oktatás árát!
2019. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A valasz :nem

Az ember szemelyisegetol fugg hogy csal vagy nem, es csak ritka esetben a pártol. Mert ott a lehetõseg a kapcs. kilepesere.


Mentseg talan csak abban az esetben van ha a masik fel fenyegeti, erõszakosan nem engedi hogy elvaljon.

2019. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mar valaszoltam, miert olyan nehez elhinni?
2019. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!