Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalják meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg az emberek egymást?

Figyelt kérdés
Lehet h ez így buta kérdés, és nem is szeretnék offolni senkit, de jó lenne ha írnátok olyan helyzeteket ami okot adhat erre. Egy barátnőmmel néztünk filmeket amikben szerepet jászott a megcsalás és nem bírtuk felfogni h miért. Főleg amikor egy családanyáról van szó. Komolyan fontosabb neki a szépfiú, mint a családja és a GYERMEKE?

2019. jan. 2. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Mert emberek. És mint ilyen, megbízhatatlanok, lazán váltanak oldalt, magyarázat meg úgyis lesz rá, nemtől függetlenül. A csatlósai "barátai" úgyis helyeselni fognak, mert ő is helyeselt az ő csatlósainak hasonló dolgaira.


Jól kivan ez találva :)



A szerelem pedig nemlétező dolog. Láthattuk többmillió példán bemutatva. Amire jut egy "valódi" szerelem. Ki tudja meddig.

2019. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Mert akár tudják magukról, akár nem, akár titkolják mások előtt, akár nem, de vágynak a szexuális változatosságra.
2019. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Szükségletek miatt. Nagyon erős érzéseket tud kiváltani a vágyakozás. És hát amikor a pároddal már csak a megszokás van, akkor el tud uralkodni az emberen a dolog. Amikor már nagyon viszket a lábaköze. Hiába vagyunk attól felsőbbrendű lények, hogy tudunk parancsolni a szükségleteintnek, még mindig ott vannak. Rossz beidegződések, kényszerített monogám társadalom, stresszes mesterséges környezet, ezek mind kihatnak a megcsalásra.


Alapjában véve az ember nem monogám, nem megcsalás az, ha mással is keffentesz. A monogámia csak egy társadalmi berendezkedés, ami az egyik legjobban működik.


...és hát gyakran van, hogy az állati szükségleteinket választjuk a társadalmi rend helyett. Gond lenne ez? Hogy emberek vagyunk? Én nem hinném. De mind magunk iránt, mind a társadalom felé el kell számolnunk. Az a bizonyos gerinc...

2019. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Második: oké, hogy vágynak, de tényleg fontosabb neki ez a vágy, mint a gyereke? A családja? A megélhetése? A jövője? Elvetemült példa, de bankot se rabolok azért mert vágyok a pénzre:/ bár vannak akik ezt teszik.
2019. jan. 2. 13:15
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg inkàbb. A hűség nem valami erény, hsnem egy döntés. Nem szeretem a " divatos" magyaràzatokat, hogy pl.a férfiak elrve nem monogàmok, meg az àllatvilàgban is.... És? Pont attól vagxunk màsok, hogy tudjuk uralni az ösztönrinket és vàgyainkat. A családanyát meg nem teljesen értem, hogy " főleg". Miért ez gàzabb mintha egy csalàdapa teszi? Nem. És hogy a érddésre is vàlaszoljak: azért csaljàk merg, mert gyengék, nincs önuralmuk, biztonsàgézetük, és kergetnek ergy illuziót, hogy majd a màsikkal jobb lesz. ( aztàn mégse)
2019. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Mert az emberek többsége nem tévedhetetlen.

Olyan is előfordul, hogy egy ember magányos, szeretet hiányos esetleg még szexhiány is játszhat.

Engem egyszer az fogott meg, hogy úgy bánt velem, mint egy királynővel. Elötte csupa bunkót fogtam ki. Aztán észrevettem, hogy sótlan, beszélgetni sem igazán tudok vele. Barátnőmnek az tetszett az exében, hogy nagy baráti, rokoni kör veszi körül.

Eltértem a kérdésedtől kicsit. Arra a válaszom: Lehet a szóban forgó családanya életében kevés a szex. Ettől frusztrált, esetleg ideges is lehet. Ha megcsalással kiéli a vágyait a gyereke mindenképpen jobban jár. Kap egy kiegyensúlyozott, nyugodt, boldog anyucit egy önmegtartóztató, frusztrált helyett.

2019. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ötös: a főleg nem a nemére hanem az állapotára vonatkozott. Mert ott van egy gyerek. Akkor már nem olyan egyszerű, hogy szakítunk és puff, többet nem is látjuk egymást.
2019. jan. 2. 13:23
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Az apáknak mégis jobban elnézik ezt, miért is?
2019. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hatos: igen, lehet hogy kiegyensúlyozottabb, de maximum csak rövidtávon jobb a gyereknek. Nem működhet úgy egy kapcsolat, ha az egyik fál máson éli ki a vágyait.
2019. jan. 2. 13:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Aki normális nem nézi el se nőnek sem férfinak.
2019. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!