Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már nem annyira szeretem a párom és másfelé vannak érzéseim?

Figyelt kérdés

Nagyon durva vitáink voltak mostanában, mikor tudnék, már haza se megyek. Nem kívánom szexuálisan. Nagyon szeretem, de egyszerűen olyan dolgai vannak, amiket két év után se tudok megszokni és rengeteget beszél, többnyire logikátlanul.

Viszont van egy életünk együtt, ő borderline-os, betegesen fél az elhagyástól és félek , hogy szétesne , ha szakítanék, mert kb. a mindene vagyok.

Közben elkezdtem teljesen logikátlanul érzelmeket táplálni egy másik lány után, egy harmadik, akit még nem tudok hova tenni, rá meg nem tudok nem gondolni.

Sosem akartam az a se*gfej lenni, aki megcsalja a másikat, és mindig azt reméltem, hogy majd lesz egyvalaki akivel leélem az életem, erkölcsileg borzalmasan érzem magam emiatt (még nem csaltam meg), mert kb. örök hűséget fogadtam, de már csak teher a kapcsolat.



2019. febr. 1. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, annak ki kell adni az útját. Úgysem fogja megtenni. Aki valóban öngyilkos akar lenni, az nem reklámozza, pláne nem fenyeget vele, hanem majd csak utána tudod meg...
2019. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kiadtam neki az útját
2019. márc. 15. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!