Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de valaki más jár a fejemben, aki viszont elérhetetlen, de sokkal intenzívebbek az érzéseim iránta. Melyik a szerelem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok Az a helyzet, hogy kb 2 éve nagyon megtetszett az egyik tanárom (egyetemi) eleinte tényleg plátói szerelmes voltam, párkapcsolatra vágytam vele (tipikus), (ő 42 éves) Aztán lett egy barátom (aki 28 éves), és jól kijövünk, szeretjük egymást. De még mindig nem múltak el a tanárom iránti érzelmeim, de változtak annyira, hogy már nem akarok párkapcsolatot vele! Tudom hogy ilyen szempontból nem igazán illik hozzám, van 3 gyereke, és egy barátnője, akinek szintén vannak gyerekei, tökéletes pár, és örülök is neki, hogy boldog. A kapcsolatunk kimerül az egyetemmel kapcsolatos témákban, kivéve, hogy nemrég megtetszett neki a saját készítésű zeném, csak két levelet váltottunk, de ez nekem nagyon sokat jelentett, hogy legalább egy kicsit érdeklődik irántam.

Szóval nem járni szeretnék vele, csak szeretném megismerni, mert nagyon érdekes, aranyos, jóindulatú, és jó ember. Nagy veszteségnek érezném, ha nem ismerhetném meg, ha elválnának útjaink. Többször tetszett meg idősebb férfi, de még nem éreztem ilyet, hogy ennyire szeretném megtartani és elmélyíteni egy kicsit a kapcsolatot. Mind plátói szerelem volt, és aztán mivel kijártam a sulit nem találkoztunk többet. De most elhatároztam, hogy szeretnék tenni valamit az álmomért, ami eddig mindig beteljesületlen maradt.

Ez a tanár egyetlen levéllel, vagy egyetlen mosolyával (amitől elolvadok) nagyobb hatással van rám, mint a barátom, aki persze ennél sokkal többet tesz. Szeretem a barátomat, de nem vagyok biztos benne, hogy szerelmes vagyok, gondolataim a tanárom körül járnak egyfolytában.


2011. júl. 14. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a barátod, ne legyél vele így akkor! Ne csapd be. 28/F
2011. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha tényleg csak jobban meg akarod ismerni akkor szerintem beszélj vele. Mondd el neki, hogy te egy nagyon értékes embernek találod és szeretnél vele kialakítani egy barátságot.

A párkapcsolatról meg szerintem tényleg tegyél le. Nem érdemes szétrobbantani egy családod. Hidd el, hogy tapasztalatból beszélek...

2011. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A be nem teljesült szerelembe van valami,ami tényleg jó,a kíváncsiság,még nem ismered a hibáit,az izgalom,hogy vajon milyen lenne ha,vagy csak a tiltott gyümölcs utáni vágy,de szerintem ne hagyd el a párod,ha szereted.

Talán ha megkapnád az idősebb férfit nem is olyan lenne amilyennek képzeled,talán csak Te építettél fel egy személyiséget neki,többet látsz bele mint ami valójában.

Inkább hagyd,hisz ha közelebbről ismernéd csak magadnak okoznál fájdalmat.Vagy azért mert nem kaphatod meg,vagy azért mert ha mégis,akkoris kétlem,hogy zökkenőmentes kapcsolat lenne,hisz családja van:/

2011. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy a felesége! Ha ez így van, akkor hagyd el a fenébe azt akit kevésbé szeretsz. Szerelemben első a szív parancsa! Akit a szíved kíván, arra csapja le. Ha kihűltek az érzelmek a párod iránt, akkor vágd ki a francba! Egy életed van, csak azért mert szépen köszöntött fel a szülinapodon, és lekenyerezve érzed magad, azért ne tipord magad mellette. Nem jó egy boldogtalan, nem őszinte élet, amikor szeretkezel vele, és közben álmaid fickóján jár az agyad, nem rajta, az nem túl jó. Nem jó hazugságban élni. Magadat hazudtolod meg, a barátod meg szintén nem lesz boldog, mert lélekben már elvesztett, és ez a jövőben ki fog hatni a további együttlétekre is, előbb utóbb még jobban megindulnak a dolgok a lejtön. Tehát, ha már kiábrándultál, ne húzd az időtöket, lépj ki, és hóditísd meg álmaid lovagját.
2012. júl. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!