Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van hogy anno mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy anno mikor érzelmesebb típus voltam a férfiak csak lazább kapcsolatot akartak, most pedig hogy én nem akarok egyikel se komolyat és folyton elutasítom őket ők lettek komolyra vágyók?

Figyelt kérdés
23 vagyok . Kb 2 éve az a helyzet hogy egy sem fog meg de akit max megkedvelek azt is aztán simán el dobom mert nem vágyom komolyabbra . Nagyon kemény lettem szinte már át vettem az átlag pasik stílusát hogy nem kötöm le magam és nincsenek érzéseim.. Azóta aki bepróbálkozik megmondom neki hogy bocsi nem ismerkedem azt mondják megértik aztán szimplán csak jó indulatból elbeszélgetek velük napokig, akivel jól el lehet azt haverilag megkedvelem de semmi több ,majd jőn ez az érzelem kitőrésük hogy próbáljuk meg komolyan ő többet érez bla bla rakjuk ki hogy kapcsolatban stb. Mindegyiken aki olyan át lehet látni és engem nem hatnak meg a dumáikkal . Most akkor bírják felfogni hogy nem kellenek egy nőnek , vagy azt akarják megszerezni aki lehetetlen már csak azért is ?
2019. febr. 3. 02:34
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg amikor érzelmes voltál, akkor ez túl tapadósan és kétségbeesően jött le. Volt már pár lány, aki olyan szinten egyből sokat akart magából rám tolni, hogy én is menekültem.

Most gondolom lazább vagy, könnyedebb, ezért könnyebben megkedvelnek.

2019. febr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Most elvagy annak a bizonyos lónak a másik oldalán, aztán majdcsak észbe kapsz.

32/f

2019. febr. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Ezzel én is így vagyok. Volt ketto kapcsolatom eddig de rájöttem hogy nagyon szar semmi értelme sincs , nyűg , macera teher az egész ami elmúlik ha nincs biokemia és monoton lesz. Utaltam az elvárásokat, kötelező megfelelést másnak , utalok másról gondoskodni (főzni, mosni, takarítani, rá)

Nem sok pozitív dolog tudok mondnai ami miatt azt mondanám hogy jó volt kapcsolatban lenni. Nem is értem miért akar mániákusan annyi ember kapcsolatot amikor semmi értelme szerintem . Én is elutasítom aki ismerkedne velem de én nem csetelek velük , nem beszélgetek velük kotelezobol

N24

2019. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnek szenvedni, így kell velük bánni.
2019. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Náluk klasszisokkal jobb nők után is azért nyáladzanak, mert elérhetetlenek. Aki elérhető lenne, az nem kell. De no para, majd itt kipanaszkodjak magukat a többivel.
2019. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dettó! 😀 Aki nem kapta meg a puncim, az viccen kívül évek óta írogat nekem Messengerben, hogy mi újság, mi van velem, érdeklődik, stb., akkor is, ha csak tőmondatokkal válaszolok, akkor is, hogy ha túl sok, akkor újra elutasítom...

Ha meg valakivel összejövök, mert nagyon kedvelem, szimpatikus, az rögtön bizonytalannak, még fiatalnak, stb., érzi magát, és csak szimplán "érezzük

2019. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól magunkat" 😀 bocsi, előbb küldtem.

Szerintem vadászösztön, ennyi az egész, elég szomorú, de ez van.

Mostanában próbálom inkább viccesen felfogni, mást mit tudok tenni.

2019. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez mindig is így volt, nőkkel, férfiakkal egyaránt. Aki érzelmesebb, és komolyan veszi a másikat, az akkor sem olyan érdekes, ha nem nyomul, csak odafigyel a másikra.

Aki lazán veszi, és tényleg nem érdekli a másik, vagy van valakije és mellette flörtöl, az vonzóvá válik. Ez logikus és megérthető valahol.

Ami gáz, az az, hogy a másikra is figyelő nők/férfiak nem érdekelnek senkit, közben meg megy a sírás, hogy "mindenki átvág", miközben aki nem vágná át, azt levegőnek nézi.

2019. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!