Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 fiú, aki nagyon bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú, aki nagyon bejön, de elég laza típus. Mára megbeszéltünk 1 találkozót de azt mondja ha 10p késés után nincs ott, akk már később se ér oda. Most akkor elmenjek? Mert nem akarok potyára várni.

Figyelt kérdés

Jobb lenne, ha én nem mennék? Mert azért csak ő a fiú!:/

:(

én:15/L

ő pedig:18/F


2011. júl. 1. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én sztem mondanám neki,h nem megyek el vagy érjen oda időben..
2011. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Menjen ő ha szeretne látni....ez is milyen hülyeség....még előre szól h ha 10percet késne már nem megy blaa blaa. Ha érdekel egy lány 30perces késéssel is oda megyek. Nem tudom te ismered, hogy komolyan lehet e őt venni.

26F

2011. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a baj... hogy nem ismerem még :$... annyit tudok h azért meg van magával elégedve..stb. mert így még nem találkoztunk... csak futtába szoktunk 1mást látni, de akkor is csak ritkásan...
2011. júl. 1. 08:45
 4/14 anonim ***** válasza:
aha, hát telefonszámát tudod? Fel tudod hivni ha netán elmész a találkára, hogy hol van épp?
2011. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
még 1 probléma.. állítólag nincs telefonja:|
2011. júl. 1. 09:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincs telefonja?Ez kamu,VAN BARÁTNŐJE 100%!Tegnap is feltetted ugyanezt a kérdést..
2011. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ajajaj..:( akkor nem megyek el!!

igen.. de azért mert nagyon bezsongtam :S és nemtudom h mit tegyek...

2011. júl. 1. 09:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Maradj otthon. Ez a pasi nem vesz semmibe.
2011. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs egy 18 éves fiúnak telefonja? Vicces.Komolytalan.
2011. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan 18 éves ismerősöm akinek nincs telója, igaz elég ritka esetxD

így amit leírtál elég bunkónak tűnik , ink. maradj otthon.

2011. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!