Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Célszerű 30 évesen az orromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célszerű 30 évesen az orromat megműttetnem, vagy már hagyjam a francba? Pénzem az van rá, rosszul nem keresek, de elég takarékos típus vagyok, nem biztos, hogy erre akarok költeni 3-400 ezer ft-ot. Vélemények? Őszintét.

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 25. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mi bajod az orroddal? Szerintem így jó, ahogy van!

A pénzt meg költsd másra.

2014. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
pszichológusra költs!
2014. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szakítottam a párommal, azóta 3 randi. Nem jött össze egy sem. Egyik mondta, hogy nagy az orrom és emiatt van kosár. Fura. De tegyük fel, vagy ilyen is. Ezért gondolkoztam ezen.
2014. febr. 25. 20:00
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem lenne késő még 30 évesen, csak neked semmi szükséged műtétre! Semmi gond az orroddal, nem nagy, nem kampós, nem krumpli. Szóval nem értem, mi a probléma :S

Ne műttesd meg semmiképpen!

2014. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha ezzel kinyírnád az orrod, te lennél az első orrgyilkos.
2014. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az a lány vagy látássérült volt vagy nem tudott jobb lekoptató szöveget kitalálni, mert az orrod egy kicsit sem nagy :)
2014. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Költsd el inkább kondibérletre és jó ruhákra. :)
2014. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ruhák vannak, 8 db 15 ezer ft-os nadrág, 2 db 38 ezeres kabát, pulcsik és 4 db 37 ezres cipő (nem nagyképűség, mert ez nem érdekel engem). De kondibérlet nem rossz ötlet, sokat ereszkedtek az izmaim. De az orrom zavar továbbra is.
2014. febr. 25. 20:10
 9/17 anonim ***** válasza:

És ki kérdezte mennyit érnek a ruháid?

Vagy így akarsz csajozni? És,bejött?

2014. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ár nem sokat árul el róluk, attól függetlenül még lehetnek átlagosak és rossz szabásúak, nem megfelelő méretűek.
2014. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!