Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem a szeretőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szeretőmbe már 1 éve tart a kapcsolatunk. Nem tudok már nélküle meglenni. Csak az a baj hogy ő (28N) is férjnél van és én is nős vagyok (44F). Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki hogy bármikor hajlandó lennék elválni érte. De ő nem akar elválni. Tanácstalan vagyok.
2019. febr. 3. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Válj el a feleségedtől, mert jobbat érdemel nálad!
2019. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Megmondom mit tegyél.

Állj a tükör elé, és köpd szembe magad.

2019. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Még jó, hogy nem akar elválni egy kapuzárásos vén majom miatt, aki hűtlenül szanaszét kefél. Nem hülye.
2019. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
például dögölj meg a riherongyoddal együtt
2019. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha ő nem akar válni, akkor inkább ne találkozzatok többet. Rossz lesz, de így könnyebben túl fogod tenni magad rajta.

Legközelebb legyél ügyesebb és lépj le az érzelmek megjelenése előtt.

2019. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Válaszoló nem kefélek szanaszét.
2019. febr. 3. 18:50
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Semmit nem tehetsz. A szereped csak egy: szerető vagy és semmi több. Ezt vagy elfogadod, vagy lelépsz.

Egyébként válj csak el érte, majd ha ő neki sem lesz már 5 év múlva annyira feszes teste, meg majd jönnek a szürke hétköznapok, őt is elhagyod.

2019. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
6: Nem? Én azt hittem, hogy az örök hűség eskü azt jelenti, hogy nem dugsz még egy 28 éves, férjes nővel is a feleséged mellett. Mert ha mégis megdugtad a szeretődet, miközben másnak hűséget esküdtél, akkor mégiscsak szanaszét kefélsz, és szart se ér az adott szavad, esküd. No meg gondolom, azért anyucira is rámászol, ha úgy tartja a kedved.
2019. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mellette a feleségeddel is lefekszel még?
2019. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A feleségemmel nincs már szex.
2019. febr. 4. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!