Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Visszagondolva rajottem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszagondolva rajottem, megcsalt. Mostanaban nagyon jo a kapcsolatunk most nem tudom mit tegyek? tobbilent

Figyelt kérdés
Volt egy rosszabb idoszakunk es most esett le hogy megcsalt. Akkor is kerdezgettem de letagadta hagytam nemvoltam benne biztos. Azota minden jo. Ennyi? Ussza meg felejtsem el? Hulyenek nez.. 19/f

2017. ápr. 23. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg tudod neki bocsájtani? Úgy érzed nem fogod a fejéhez vágni ezt később? (Ne haragudj hogy így fogalmazok, de ha vele maradsz és később ezt vágod a fejéhez az nagy ba.romság, mivel te maradtál vele és van választási lehetőséged hogy szenvedsz tovább ezzel a tudattal vagy elfelejted, esetleg szakítasz)

Viszont ha én lennék a te helyedben akkor elküldeném a fa szba! Amúgy miből gondolod hogy megcsalt?

2017. ápr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

"Hulyenek nez.." Lenyűgöz az éleslátásod komám ! Amúgy szerintem is áll amit egyes mond. Egyrészt neked kéne megbocsájtani, másrészt a csajnak lekűzdeni a bűntudatát amennyiben hajlandóságotok van rá. Tudom nem fair, hogy egy ember csesz el bizonyos dolgokat, de mégis kettő képes csak megjavítani vérvizelés közepette. Sajnos ez ilyen, ezért nem is javaslom, mert az eseteg többségében nem működik egyoldalúság miatt. Szerintem ezt könyveld el "kopp"-nak, aztán kezd újra máskor mással.

30/f

2017. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

biztos ami biztos alapon dugj meg 2 csajt és akkor nem érheti szó a ház elejét.

hülyének meg akkor vagy csak nézve,ha ismerősi körből dugta meg valamelyik,mert akkor az egész környezeted tudta,csak te nem.

és akkor nem csak hülyének néz,hanem konkrétan szét is alázott.

2017. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszinteség nélkül egy kapcsolat szart sem ér.
2017. ápr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj pajtás! Aki egyszer megcsalt, annál sokkal könnyebben jön a második, harmadik, usw usw. A lényeg: ne kergess hiú ábrándokat! Ha megbocsátasz, madár vagy, ugyanis utána már úgy fog játszani veled, mint a búgó csigával...
2017. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként biztos vagy benne? Azt mondja nem tette, és te valamiért nem hiszel neki.

Nem azt mondom, hogy nem lehet igazad, de mi van ha csak üldözési mániád van?

2017. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!