Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyrehozható a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A párommal jelenleg 2 éve vagyunk együtt és több mint fél éve együtt is élünk. Úgy gondolom mindent meg tudunk beszélni egymással. Pár hete észrevettem, hogy írt egy lánynak, flörtölt vele és egyértelműen kimondta, hogy, bár mind a kettejüknek van valakije, ha tartják a szájukat, akkor lehetne több is. Közel laknak egymáshoz, ennek ellenére soha nem kérte meg, hogy találkozzanak, csak játszadozott a gondolattal. A lány elutasította, de azért szerintem picit élvezte a helyzetet.(nem kellett volna sokat erőlködjön) Korábban is volt rossz megérzésem ezzel a lánnyal kapcsolatban, de amikor megnéztem, az jutott eszembe, hogy annyira nem olyan, mint akikkel eddig találkozgatott. Tipikusan az a rajos csaj, de nem roma származású. Nem értettem az egészet. Azonnal elküldtem (nem a közös lakásunkba voltunk, hanem szüleimnél). A kezébe adtam a telefont, úgy hogy meg volt nyitva a beszélgetés. Jó pár másodpercnek kellett elteljen, hogy rájöjjön mi a bajom, bele kellett görgessen, mert nem jutott eszébe a lány nevéről. Egész nap nem válaszoltam semmi üzenetére, nem vettem fel a telefont. Este átjött, kint ültünk a kocsijába és beszélgettünk. Nagyon jó érzés volt vele lenni. Azt mondta, hogy azért nem is törölte ki a beszélgetést, mert annyira nem jelentett neki semmit, fel se merült benne, hogy a lány egyszer válaszolhat úgy, hogy én is látom, mert amint befejezték a beszélgetést, el is felejtette az egészet. Azt mondta, hogy azért nem volt gond a szemembe nézni, mert másnap eszébe se jutott. Ártatlan flörtnek élte meg, amiből gondolta, hogy soha nem lesz semmi. Úgy 5x beszélhettek,2-2,5 havonta de leginkább csak szóváltások voltak, semmi udvarlás, csak magára a szexre utalt folyton. Azt mondta, hogy mivel őt már csalták meg, ezért soha nem tudta volna megcsinálni, neki csak a szex kellett (mindig akkor írt, amikor picit feszültebb volt a légkör közöttünk és nem voltunk együtt, mármint mindenki otthon volt), de komolyabb lépést soha nem tett a dolog érdekében. Korábban is mesélte, hogy lett volna lehetősége, hogy megcsaljon, de mindig visszautasította finoman a lányokat. Volt egy nagy beszélgetésünk, amikor elhatároztuk, hogy mindent helyre hozunk kettőnk között (nem érzem jól magam a bőrömbe, orvos segítségét is kértem azóta), ami leginkább abban mutatkozott meg, hogy nem kívántam az együttléteket, a szex közöttünk 2 hetente már jónak volt mondható, akkor is sokszor félbe kellett hagynunk mert nekem fájt. (Nem vele volt a baj, mert előtte mással se működött nekem.) Mivel később vettem ezeket észre, ezért már látom, hogy azóta nem írt neki, szerintem tényleg helyre akarta hozni. (mondjuk csak 1-1,5 hónap telt el azóta.) Annyira undorodtam magamtól, hogy voltak hetek, amikor nem akartam megcsókolni se. Az incidenshez visszatérve, azt mondta, hogy azért ő rá írt, mert könnyű nőcske, nem kell felvállalni, de még is nő. És ha még is eljutott volna oda, hogy megtörténik, nem tudta volna magában tartani.

Általánosságban elmondható rólam, hogy nem vagyok egy túl naiv ember, sőt inkább bizalmatlan, amivel szerintem szintén kicsit löktem magamtól el őt. Ennek a kapcsán kiderült, hogy meg akarta kérni a kezem idén, már lépéseket is tett a dolog érdekében. Kibékültünk, mert mindent elkövet, hogy a kedvembe járjon, nagyon szépen kért bocsánatot. (alapvetően nagyon érzéki és romantikus, értem 2 évig küzdött foggal és körömmel) Azt mondta, hogy mivel én nagyon hűséges típus vagyok és ezért még flörtölni se látott mással, eszébe se jutott, hogy egy pillanat alatt elveszíthet, és máshogy áll a dolgokhoz, jobban fogja éreztetni, hogy szeret. Eddig így is van.

Hülye vagyok, ha vele maradok?

Már most jobban érzem magam, hogy ezt leírtam :)


2017. febr. 8. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarán a párod egy erénylovag aki soha, sőt mélyen megveti a csalárd megcsalást.... Azon gondolkozz el neked mi fér az életetekbe? Ha vele maradsz még mondjuk 10-15 évig, szépen családot alapítotok s élitek az életeteket a gondokkal teljesen normálisnak tartanád továbbra is, hogy tudod amint gond van fut szexért akármilyen formában is más bugyihoz ahol vagy be engedik vagy nem? Te tennél ilyen " teljesen normális frusztrációtlevezető szexet letárgyaló ártatlan beszélgetéseket mással"? Tényleg nem fájna? Tényleg nem számít neki ez neked fáj? Ezekben gondolkodj.
2017. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hulye vagy, de a te dolgod. Most nyilvan kapar, aztan 1-2 honap es megint masokkal fog dumalgatni, aztan elobb-utobb le is beszeli valakivel tenyleg a talalkozot. Megbizhatatlan alak, tok mindegy, most eppen mit mond es hogy viselkedik.
2017. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem vagy naiv, akkor nem tudom, hogy kit nevezhetünk annak. Nem tudtam, hogy sirjak vagy rohogjek-e ezeken a gagyi f***szsagokon, amivel teged meg akar etetni ez a hapek.
2017. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En 100 % , hogy dobnam ! Meg csak 2 eve vagytok egyutt viszont mar erdekesnek tunt szamara , hogy mas leanyzoval flortoljon . Je legy buta ! Nem eri meg , akkor is ha ez most baromira faj neked !
2017. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!