Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem és egy férjes asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regio kérdése:

A férjem és egy férjes asszony egymásba szerettek. Mi kapcsolatunk haldoklik, a nő viszont boldogan él a férjével, mintha mi sem történt volna. Ti elmondanátok a nőnek, hogy szétrombolt egy családot? Beavatnátok a fájdalomba, hogy érezze, mit okozott

Figyelt kérdés

Hogy kicsit érthetőbb legyen a dolog...egy nagy baráti csoportba tartoztunk, kedves, intelligens pár voltak, időnként beszélgettünk. A nő a férjemmel többet, én kicsit kívülálló lettem, nekem megvoltak a baráti kapcsolataim. Két éve a csaj rám írt Viberen, beszélgettünk, előadta, hogy vannak dolgok, amikről a párjával nem tud beszélgetni, de az én párom jó beszélgető partner. Zavar e engem, ha néha Viberen beszélgetnek? A párom nem az a hűűűű,de barátkozós típus, kicsit örültem is, hogy új ismeretséget szerez. Az első évben nem is volt semmi feltűnő, kb kéthetente chateltek és tudtam ezekről az alkalmakról, nem titokban zajlottak. De aztán kezdtek változni a dolgok... A csaj arra kérte a párom, hogy ne avasson be engem abba, hogy miről beszélgetnek... Ezt a párom elmondta nekem...de a titkok lassan kialakultak. És a párom elkezdett távolodni... Decemberben bevallotta, hogy egymásba szerettek... Össze omlott a világom. Egyszer néztem bele a párom telefonjába... a nő az elmúlt évben 60 fotót küldött magáról (minden féle helyzetben)...Össze állt a kép, hogyan csavarta az ujjai köré a párom.

Beszéltem vele, miután kitudódott a szerelem. Persze mindent sajnál és nem is úgy gondolta... (meg amitől égnek áll a hajam: Azt írta, hogy egy hosszú baráti kapcsolatban óhatatlanul kialakulnak érzelmi szálak!!!)

A kapcsolatunk szétesésében mindhárman hibásak voltunk... én is mert hagytam, hogy így alakuljon. De most zavar (talán ez a féltékenység?) hogy a csaj él boldogan tovább, az én kapcsolatom meg romokban, mert a férjem gyászolja azt a szerelmet.

Igyekeztem türelmes lenni, hagyni ezt a gyászt feldolgozni... de itt maradt egy távolság, amit nem tudunk átlépni. És egyre inkább irritál, hogy a csaj úgy él, mintha mi sem történt volna. Napok óta azon gondolkodom, hogy a fejéhez vágom, hogy rombolt. Fogom a telefont és leírom sms-ben... és talán neki is fájni fog.

A tudatom másik része viszont azt mondja, hagyjam az egészet...


2017. ápr. 2. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Szärd le azt a büdös kûrvát. A férjeddel próbáljatok meg ismét egymásra találni, megbeszélni, hogy mi az ami megengedte azt, hogy az a nő egyáltalán esélyt kapjon, rendezni a dolgokat és hátha folytatni tudjátok egymás mellett az életet. Ha ez nem megy akkor az azt jelenti, hogy nem is igazán egymáshoz valók vagytok. Ha egy ilyen völgyet átvészeltek akkor volt értelme a boldogító igennek. Rajtatok múlik. Azt a picsät csak el kell felejteni.
2017. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%

Na ez már valódi dráma a javából!


Igazából most nagyon sok dolog járhat a fejedben, ami érthető. De én elsősorban magamra és a kapcsolatra koncentrálnék.

Azt, hogy egy harmadik beférkőzött közétek az jelent valamit! Valami nagyon fontosat!

Ezt kell kideríteni, hogy ki, hol, és miben hibázott! Miért engedte intim közelségbe a férjed a másik nőt? Miért nem előbb beszéltétek meg, hogy ez így nem lesz jó!

Ez egy nagyon jó tapasztalat (ha úgy tetszik pofon) volt arra, hogy szembesüljetek... az intim közelség, a kitárulkozás ezt okozza.


Én megpróbálkoznék azzal, hogy ráírok a férjemre viberen, elmondom a gondom, a történetem úgy mintha a férjed egy harmadik ember lenne. És tanácsot kérnék tőle, hogy ő mit javasol. Ha a nőnél ez működött, akkor lehet titek is újra összehozz!

2017. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt se találom helyesnek,hogy az elején teret adtál annak,hogy ez a nő a férjeddel vitassa meg a családi, magánéleti meg még ki tudja milyen dolgait. Ha a férjével ezt nem tudja megtenni, tegye meg egy barátnőjével, családtagjával stb.


Annak,hogy Ők elkezdtek bizalmas beszélgetéseket oflytatni szinte egyértelmá következménye az,hogy közelebb kerültek egymáshoz.

Persze ezt megtehették ovlna úgy is,hogy téged semmiről nem tájékoztatnak, de így kicsit olyan mintha a te engedélyeddel tették volna ezt.


A saját kapcsolatodra, házasságodra koncentrálj. Ha úgy érzed,hogy menthető, vagy vannak még érzelmeid amik miatt érdemes menteni akkor próbáld meg.

Ne foglalkozz a másik nővel, se a házasságával, a te helyzeteden a kitálalás nem változtat.


Szerinted ha normális ésszel gonodlkodik valaki nem tudja azt felfogni,hogy romba döntött egy házasságot?


Bár fogalmam sincs,hogy mit is érez Ő a férjed iránt hiszen azt írod,hogy boldogan él továbbra is a házasságában.

Amit még az is lehet,hogy a férjeddel konzultálva hozott helyre :)

2017. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
A nő férjének talalnék ki. Akkor mindjárt borulna a bili és a nő sem csinalhatná büntetlenül megérdemli
2017. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

A nőt hagynám a fenébe.

A férjeddel működik a kommunikáció? Beszélgessetek sokat, te mit érzel, ő mit érez, milyen megoldást láttok.

Végső esetben egy rövid ideig külön élést javasolnék.Most a nőt gyászolja, mert elérhetetlen.Légy te is az, remélhetőleg hiányozni fogsz a férjednek.

2017. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem a nő a hibás hanem a te férjed egy ganaj ember. És pont. Dobd a férjed és keress egy hűséges párt.
2017. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Hagynám a nőt,és a férjemmel rendezném.
2017. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

A kitálalás és a bosszú nem változtat semmit ezen a kialakult helyzeten. Ha helyrehozható a házasság, a tanulságokat levonva meg kell próbálni helyreállítani. Már ha van értelme...

De az is lehet,hogy soha többé nem fordulna elő ilyen. Egy házasságot felrúgni csak nagyon meggondoltan érdemes. Viszont ha nincs értelme tovább, akkor meg kell tenni.

2017. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemnek tuti nem bocsátanék. A qrvának a férjének kitálalnék azért
2017. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor most ők le is feküdtek egymással?


Szakítottak ?

Ez nem világos számomra.

Hány évesek vagytok, hány év házasság után ?


Hasonlít a sztorink.

A férjem egy másik városban teljesített 24 órás szolit.ott volt egy ismerős pár(csak neki ismerős),akik lejárogattak hozzá dumálni.A nő egyre sűrűbben, egyedül ment le hozzá, beszélgettek, panaszkodott a párjára...

Mivel mi akkor egy szoba toldásában voltunk, eléggé ivott is, amit én nem toleráltam...szóval ,hullámvölgy és ők összejöttek...

Ott a párja tudta,de tehetetlen volt.

Mikor én megtudtam, borult a bili...elzavartam otthonról.

Na mindegy...


Én elmondanám, sőt a férjének is.

2017. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!