Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek, ti együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek, ti együtt maradtatok a fèrjetekkel? Miért?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje voltatok együtt mikor megcsalt a férjed? Hány gyerek van? És miért maradtál vele?
2019. febr. 8. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem. 7 éve voltunk együtt, 1 gyerek van. Ha megnyerte, hadd vigye! Miután jól lehúzta, kikészítette és otthagyta a csaj, utána még engem hibáztatott, hogy nem fogadtam vissza, és tönkretettem a családot. Csak én addigra már találtam különbet.
2019. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
2evig eltunk egyutt, majd osszehazasodtun,szuletett 2gyerek, 3.hazassagi evfordulonkat mar a szeretojevel toltotte,akkorra mar kulon eltunk es folyamatban volt a valoper. Miert maradtam volna vele? Aki egyszer megteszi, megteszi ujra.
2019. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
11 év és 5 év házasság után költöztünk szét. Gyerekért küzdöttünk, lombik program, műtétek, kezelések. Ő nem bírta, elcsavarta a fejét egy fiatalabb nő. Nagyon hamar megbánta, nagyon hamar vissza akarta volna csinálni. De én nem békültem, így elváltunk. Főleg azért, mert hagyta, hogy a teljes létbizonytalanságnak ki legyek téve ("költözz el... nem érdekel, miből fogsz megélni... hol fogsz lakni..."). Az, hogy valaki megtörik ilyen nehéz helyzetben, nekem még megbocsátható lett volna. Az viszont már nem, hogy hagyta, hogy eljöjjek, hogy kidobott otthonról, és nem gondolta át, ezzel minek tesz ki.
2019. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!