Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbeszélitek férjetekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszélitek férjetekkel, párotokkal, akivel együtt laktok, ha túl lányos cuccot akartok venni a lakásba? Vagy csak úgy megveszitek, aztán nézze?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy Hello Kittys magamnak egy óriási tusfürdő-adagolót, ami ezentúl 0-24 ott lenne a fürdőkádunk szélén (40 cm magas, egész alakos).


Szerintetek meg kell ilyesmiről kérdezni a fiút, akivel élünk? Csak, mert mégis csak nagyon lányos dolog, és neki is néznie kellene. (helyileg elfér, nincs más a kád szélén)


26N


2014. aug. 18. 21:08
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat: venni akarok magamnak egy... így hangzik értelmesen, később szúrtam be a magamnak szót, hogy értsétek, neki nem abból kéne öntenie, neki saját tusfürdője van:)
2014. aug. 18. 21:10
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem :D sőt amikor vettem a rózsaszín függönyt a takaromhóz anyagnak, még ő mondta, hogy cseréljem le a konyhafüggönyt :D
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
úristen
2014. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Én nem. Ha ő kirakhatja az 1mX1m-es Star Wars képét a hálóba, akkor én is vehetek rózsaszín bolyhos fürdőszobaszőnyeget. :)
2014. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mert eszembe sem jutna ilyen giccset tenni a fürdőszobába.
2014. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
Ha szeret téged neki is tetszeni fog ami neked hidd el.
2014. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
egy tusfürdö adagolot simán megvennék...mondjuk egy rozsaszin bolyhos szönyeget csak ugy, hogy megbeszéljük, együtt kiválasztjuk :)
2014. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem Tőle kérdezed meg, hogy zavarná-e?
2014. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy Hello Kitty alaku szekrenyt szerettel volna venni azt megertem hogy megkerdezed elotte a parod de ilyen kis piti dolgot.Eleg baj ha egy tusfurdot nem mersz megvenni az o engedelye nelkul.
2014. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 zabmester ***** válasza:
97%
Hát a fene tudja... nálunk mondjuk megférnek egymás mellett a pasis és a csajos cuccok, de az igazat megvallva, nem vagyok az a típus, aki annyira rajongana az ilyen pink izékért, ami a leginkább csajosnak vannak beállítva, inkább a retro és vintage dolgokat kedvelem a lakásban. Ezekből nem szokott vita lenni, mert ha hazahozok valami ilyen stílusút, az általában a páromnak is tetszeni szokott, vagy legalább is elviseli, cserébe én is elviselem a szuperhősös cuccait :D Inkább arra próbálunk figyelni, hogy azért olyasmi ne kerüljön a lakásba, amire valamelyikünk rá sem bír nézni, vagy nagyon hülyén mutatna. Szóval ha sejtem, hogy valami esetleg már tényleg kiverné nála a biztosítékot, akkor előtte kikérem a véleményét. De ugyanez megvan fordítva is.
2014. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!