Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet lebuktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lebuktatni a férjet, akinek esetleg a munkahelyén szeretője van? Ki hogy buktatta le a férjét? Ötletek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Olyat megpróbálhatsz, nekem legalábbis így bukott le a feleségem, hogy a telefonjára tettem event logot(ez azt jegyzi fel, hogy milyen programokat használt a telefon tulaja).

Ez mutatott olyan Viber beszélgetést, ami nem szerepelt a telefonjában, tehát ergo törölve lett.

Utána már raktam fel rendes keyloggert és ott volt minden, egyik kollégája dugta.

2019. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Minek? Úgy is tudod nem? És ha lebuktatod mi változik? Elárulom: semmi.
2019. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, én lebuktatás helyett megpróbálnék beszélni vele. Ha ad okot, hogy ne bízzak meg benne, akkor inkább beszéljük meg. Legfeljebb kiderül, hogy paranoiás vagyok.
2019. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Első, ez azért meredek, még akkor is, ha a célt nézem csak.


Ilyet max a munkáltató használ, de magáncélra nekem simán személyiségi jogot sért.


Nyitott szemmel kell járni és fülelni. Mindig vannak gyanús jelek amire egy okos nő felfigyel.


Pl. menj elé váratlanul a munkahelyére...bizonyára zavarba jön ha megjelensz. Nem hinném,hogy egy munkatársi viszony csak a munkahelyre korlátozódik,tehát ha megy valahová és számodra nem egyértelmű a célja, kérdezz rá, tervezz be hirtelen más programot..


Szerintem eleve látni egy pasin (a nőn is) ha felbukkan a szerelem az életében. Másképp" öltözik, nagyobb kedvvel megy dolgozni, nem örül ha szabadságon van,ezzel szemben kifejezetten örül ha munkahelyi program van, sőt, ha többnapos annak főleg.

2019. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

#4. Azért különböztessük meg a járogatást a "komoly" kapcsolattól. Előbbinél semmi gond, míg jól érzik magukat, utóbbinál meg egyik a másik idejét vesztegeti, lopni meg bűn.

32/f

2019. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Milyen személyiségi jogok? A féreg éppen csalni készül. A családtól elveszi az időt, pénzt. Ameddig szanaszét d..ja a szeretőt, addig a feleség/férj várja, a kedvencét főzi/süti otthon, kedveskedik neki, esetleg kidolgozza a belét, míg a másik mozizik,valentin napi kufircolás, külföldi nyaralás és egyéb nyaláncságokkal hitegeti a szeretőjét. Ha megcsal, hazudik, onnantól kezdve nincs könyörület bennem. Engem csak 1x vernek át.


Okosan csináld!

2019. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
"esetleg" ?
2019. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a telefonját csak akkor teszi le ha alszik.Akkor vedd el és nézz bele.Már ha nincs lekódolva...
2019. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már nyomozás akkor legyen az:fogadj egy magánnyomozót. Igaz, nem olcsó, de ha tudni biztosat szeretnél tudni megér annyit.
2019. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez a magánnyomozó nem rossz ötlet, de mennyibe kerülhet?
2019. febr. 10. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!