Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet lebuktatni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lebuktatni, ha biztosan tudom, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt. De rengeteg furcsaság van. Telefont elrejti mikor hívják, elfordítja. Jelenlétemben nem nézi a facebookját. Stb stb. Ezek a legkevesebbek. Beszéltem vele erről, azt mondja nincs miért aggódnom, de konkrét magyarázatot semmire sem ad. Nem fogom sem a telefonját, sem a privát oldalait megnézni. Az nekem nem férne bele. De nem tudom mit tegyek. Nem lehet vele erről beszélni. 5 hónapja tart a dolog.

2018. márc. 5. 03:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan megcsal? Te ezt inkább csak gondolod. Ha nem bízol benne , szakítani kell.

Miért leskelődsz utána? Szörnyű az ilyen gyanúsítgatás.

2018. márc. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bence_ ***** válasza:
53%

Neked jó így mellette, szereted ahogy mellette vagy?

Magad miatt lépj ki, tök 8 miért ilyen, neked így rossz.

2018. márc. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha tudod, hogy megcsal, minek lebuktatni?

Egyszerubb szakitani.

2018. márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Barmi is az oka, ha o ugy viselkedik hogy nekdd rossz, beszelj vele errol mielott szakitanal, emlitve azt is, hogy ha ez az allapot fenn marad, nem maradsz vele, mert igy nem tudsz elni. Mondd el neki, mibol gondolod hogy rosszban santikal, teljesen nyugodtan targyilagosan beszelj vele mint amikor a boltban felsorolod a pultosnak miket kersz. Ne vigyel bele tul sok dramat, mert a pasik ezt nem szeretik. De ha latja hogy komolyan beszelsz vele, talan (mondom talan) beszel veled.

Ha pedig tovabbra is elzarkozik az oszinte kommunikaciotol, ugy teged kerdezlek hogy egy felnott ferfit akarsz tarsnak akivel lehet beszelni a prolemakrol (es kell is egy felnott larkapcsolatban es hazassagban) vagy egy gyereket akarsz aki elbujik az “anyja” elol es lodit meg sunyit mint mikor csokira lopott penzt....

2018. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Éjjel ódorkodjál a háza körül és próbáld kisilabizáni hogy ki megy át hozzá.
2018. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A " biztosan megcsal" biztosan igaz?

Amiket leírtál , azok még ettől nagyon messze vannak/ lehetnek.

2018. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek mindig igy kezdodnek ... lehet meg csak beszelgetesi stadiumban van , de ahogyan mondani szoktak akinek nincs felteni vag titkolni valoja az nem rejteget es nem titkolozik.
2018. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szakítani akarsz vele, akkor előre jelentsd be, hogy családi vagy egyéb okokból el kell utaznod pár napra. Minimum 2-3 héttel előtte szóljál, hogy legyen ideje intézkedni. Aztán követed, ha nagyon biztosra akarsz menni, hogy rosszban töri a fejét, akkor felhívod miközben éppen figyeled, ha hazudik, akkor nem kell a kapcsolatot tovább erőltetni, biztosan van vaj a fül mögött.

Anno így buktattam le az egyik barátnőmet,aki suttyomban találkozgatott az exével is, teljesen véletlen láttam meg őket, de utána már kíváncsi voltam van-e mögötte valami komolyabb. Mikor saját szememmel láttam, hogy úgy hazudik mint a vízfolyás, akkor nem csináltam jelenetet, tudtam, hogy nagy szerelem volt közöttük, kitettem a szűrét és sok sikert kívántam nekik.

2018. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, valamit titkol. Több eset is volt. Amikor rá kérdeztem nem tudott magyarázatot adni. Pl. : nálunk vagyunk, telefonhívás. Megnézi, elfordítja a telefont, kinyomja. Mikor kérdeztem miért nem vette fel, azt mondta nem fontos. Mikor kérdeztem ki volt az, zavarba jött, hebegett, végül azt mondta h az egyik haverja. Többször rá kérdeztem, ki volt, nagy nehezen elmondta h egy nő ismerős. Egy régi iskola társ. Azért nem vette fel, hogy engem ne zavarjon a dolog. Ez volt a magyarázat. Az 5 hónap alatt erről a nőről nem hallottam.
2018. márc. 5. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Mar dugnak is lehetseges.
2018. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!