Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretöi kapcsolatban elö nök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretöi kapcsolatban elö nök elolvasnatok ezt a kommentet, mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Nem, a felesegemet jobban szeretem, mintcsak szerelmes vagyok bele. A szeretommel meg ferfikent erzem magam, es erosebbe tesz abban, hogy felelosseget vallaljak es kuzdjek a csaladomert.



Ezt sok no nem erti meg, hogy a ferfi ugy mukodik, hogy minel tobb megerositest kap, es jobban kielheti a titkos vagyait (amirol neha az asszony se tud, vagy ha igen, akkor nem tudja teljesiteni), annal erosebb lesz mind fizikailag, mint mentalisan, ami szukseges ahhoz, hogy a csaladban ellassa a feladatat.



Ha nem kap megerositest, akkor bepunnyad, es fogatlan, kopaszodo, iszogato, pocakos valaki lesz belole, aki deglik egesz nap a TV elott.


2019. febr. 12. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan is veszed hogy ha nem kapunk megerősítést, azzal rosszabb lesz nekünk?


Vagyis úgy mondom hogy nekem nem lesz rossz. Jó. Elfogadom. Jól esik ha megdicsérnek, de érted. Nem föltétlen kell. Mégis eljárok sportolni, a haverokkal iszogatni, fejlesztem magam.

2019. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség.A feleség megerősítése elég kellenne,hogy legyen.
2019. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak egy kezdő pszichipata következetlen,logikátlanul levezetett magyarázata a miértekre.És persze annyiszor elmondta már magának,hogy maga is elhiszi.
2019. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem.Itt arrol van szo, hogyha egy hazassag MAR NEM MÜKÖDIK,azokban az esetekben erre tartja a ferfi a szeretöt.NEM MINDEN ferifnak van erre szüksege.
2019. febr. 12. 15:56
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Akkor hidd azt.Addig jó
2019. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. Nem mindenki kepes minden helyzetben helytallni.


Mer nincs tobb szeretod? Egy olyan unalmas.

2019. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok ferfiak velemenyere....
2019. febr. 12. 16:12
 8/22 Karena26 ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!

Te itt csak önigazolást keresel. Megpróbálod létéért küzdő lelkiismeretedet végleg kiiktatni, hogy ne tudjon jelezni feléd, minduntalan, mikod a tükörbe nézel: ...

2019. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, a felesegemet jobban szeretem, mintcsak szerelmes vagyok bele. A szeretommel meg ferfikent erzem magam, es erosebbe tesz abban, hogy felelosseget vallaljak es kuzdjek a csaladomert."


Kamu, kamu és kamu. Önbecsapásból jeles. A feleségedet nem szereted. Ha szeretnéd, akkor nem a háta mögött kufircolnál, hanem odaállnál elé, elmondanád neki, hogy neked erre van igényed. Pont, hogy nem vállalsz felelősséget a tetteidért, különben nem titokban csinálnád.

2019. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Vadbaromság.

Mentalisan nem százas emberke onigazolasa.

2019. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!