Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ugye más szerint sem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye más szerint sem normális, hogy kapcsolatban élő férfi más lányt ölelget/puszilgat/simogat?

Figyelt kérdés

Nem akarok házisárkány lenni, de nagyon kiakadtam rá, amikor megláttam egy fényképet (amin egyébként "véletlenül" vannak rajta, a háttérben). Annyi látszik, hogy - túlságosan is - meghitt pillanatban puszit ad a homlokára, a kezei meg a lány arcán vannak...

Amikor megkérdeztem, hogy ez mi, csak lazán rávágta, hogy egy baráti puszi volt. Én eddig mindig megbíztam benne, mert sosem adott okot kételkedni (de az is igaz, hogy sosem volt még példa olyanra, amit most csinált).

Viszont nincs túl sok nőismerőse, ezt a lányt is nem túl régóta ismeri, de vele elég jó barátok lettek nagyon hamar. De nem az zavar, hogy vannak ellenkező nemű ismerősei/barátai, csak az, hogy mit csinált.

Mindketten a harmincas éveink elején vagyunk egyébként, ez a lány viszont jóval fiatalabb (pontosan nem tudom, mennyi, de ránézésre akár 10 évvel is fiatalabbnak néz ki. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok rá féltékeny, de próbálom elhessegetni a gondolatokat és mindenekelőtt megbízni a páromban. Évek óta együtt vagyunk, viszont most egy olyan átmeneti időszakunk van, hogy félig-meddig távkapcsolatban vagyunk, hétvégente tudunk találkozni, valamikor csak kéthetente, lehet, hogy emiatt eltávolodtunk egymástól (valamennyire sajnos mindenképp, annak ellenére, hogy naponta beszélünk).



2018. dec. 10. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

A hapekod az a fajta, aki ha nem nézel oda, még meg is dugja ezt a nőt.

Sorry vagyok.

2018. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Még nem hajítottad ki?
2018. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem normális. Még akkor sem, ha csak nagyon jó barátok.

Én nem értem, miért hagyod magad hülyének nézni?


30N

2018. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Barátok arcát nem simogatjuk meg nem a homlokukat puszilgatjuk... Mondom ezt abszolút nem féltékeny pasiként
2018. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Csak óvatosan az ilyen puszilgatós, ölelgetős fószerrel! Nem tartom normális dolognak. Vedd figyelembe bármikor megcsalhat.
2018. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem normális.

Van baráti ölelés, támogató érintés, semleges puszi stb, de az nem az.

Egyértelműen érezni lehet, hogy mi az amikor baráti támogatasból ölelés vagy amikor az arcát fogva a homlokát csókolás van.

2018. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj, sejtettem. De annyira nehéz elhinnem ezt. Én nem nézném ki soha belőle, hogy így átver. Nem, még most, hogy a napokban ezen gondolkoztam, így sem tudom elképzelni. Ő nem az a fajta, aki ilyenre kapható. Lehet, hogy az a lány csavarta el annyira a fejét? Én ismerem őt, most mind úgy állítjátok be, mintha valami f*ckboy lenne vagy nem is tudom. Pedig egyáltalán nem ilyen. Nyugis ember, már rég felhagyott a féktelen bulizással (bár soha nem is volt kifejezetten bulizós). Ha szórakozni akartunk, akkor inkább elhívott túrázni, kirándulni vagy más városokba, minthogy iszogatni menjen. Tudom, hogy a bulizás nem feltétlen függ össze a hűtlenkedéssel, csak ezzel akarom azt szemléltetni, hogy nem egy suttyó alak, ahogy azt itt szerintem mind gondoljátok, akik válaszoltak. Megbízható, tényleg egy kezemen megtudnám számolni, hogy az évek során hányszor füllentett valamiben. Biztos vagyok benne, hogy ha már nem szeretne, lenne benne annyi tisztesség, hogy elhagyna. Könnyű azt mondani, hogy szakítsak vele, de ennyi erővel minden felmerülő problémát/nézeteltérést így kéne „megoldani”, ami egyáltalán nem megoldás. Ráadásul, ha egyszer már annyi évet eltöltöttünk együtt, nem akarom így sutába dobni az egészet. Nem hagyom magam hülyének nézni, mert van bennem kétely, másfelől viszont adok a szavára. Ha egyszer azt mondja, barátok, akkor el akarom hinni, hogy azok és mint fentebb írtam, nagyon remélem, hogy ha több lenne köztük, akkor ő maga állna elém egy á dieu-vel és nem várná meg, míg én dobom ki. Azt elismerem, hogy mióta ez a távkapcsolat van, valami megváltozott köztünk, de hát nem vagyunk minden nap együtt, így valamennyire érthető, hogy nem lehet ugyanolyan, mint a kezdetekben, a nagy fellángolás idején. Szóval tudom, hogy ő soha nem keresne magától ilyen helyzeteket. Amit el tudok képzelni viszont sajnos, hogy az a lány telebeszélte a fejét, el akarja csábítani tőlem vagy nem tudom. Én nem ismerem jól és attól félek, hogy magához akarja édesgetni. Mivel én meg nem vagyok állandóan itt, lehet, hogy ezért lett vele ennyire jóban, mert talált valakit, aki ha kell, azonnal ugrik. Á, de ha valakinek szeretője van, akkor nem azon van, hogy a lehető legkevesebbszer mutatkozzanak együtt? Ilyen félreérthetető szituációba meg végképp nem kerülnének szándékosan és nem puszilgatná nyilvánosan, ha nem csak baráti szándékkal tette volna. Mivel mindenki azt javasolta, hogy hagyjam ott, megkérdezném, hogy ha ezt nem akarom megtenni (ennyi még nem ok a szakításra), ellenben szeretném ezt a problémát lezárni, szerintetek hülyeség lenne beszélni ezzel a lánnyal? Nem letámadni, mert azzal biztos, hogy magamra haragítanám a páromat, hanem csak mittudomén' megismerni, megnézni, hogy hogy viselkednek egymással, vagy nem jó ötlet lenne?
2018. dec. 10. 20:24
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, érthető, hogy nem suttyó alak, de valamiért mégis máshoz kezdte el húzni a szíve. Kérdés mi történt nála, hogy máshol keresi az intimitást? Mert a homlokpuszi már bőven intim mozzanat.


30N

2018. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Ééés a 62673940.szemét a pasim és megcsal ésatöbbi, de én szeretem, mit tegyek kérdésünket olvashatták.


Semmit ne tegyél! Hagyd így a dolgot. Baráti puszi volt és kész. Mit vagy úgy kiborulva ezen?

2018. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Ne legyél naív!

Ne hagyd magad megvezetni.

Könnyű vakakinek "telebeszélni a fejét", ha épp vevő erre.


Nyilván több szexet akar, kevés neki, hogy ilyen ritkán találkoztok.


Én nem dőlnék be egyből. Kinyomoznám, mi az igazság

2018. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!