Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretöi kapcsolatban elö nök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretöi kapcsolatban elö nök elolvasnatok ezt a kommentet, mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Nem, a felesegemet jobban szeretem, mintcsak szerelmes vagyok bele. A szeretommel meg ferfikent erzem magam, es erosebbe tesz abban, hogy felelosseget vallaljak es kuzdjek a csaladomert.



Ezt sok no nem erti meg, hogy a ferfi ugy mukodik, hogy minel tobb megerositest kap, es jobban kielheti a titkos vagyait (amirol neha az asszony se tud, vagy ha igen, akkor nem tudja teljesiteni), annal erosebb lesz mind fizikailag, mint mentalisan, ami szukseges ahhoz, hogy a csaladban ellassa a feladatat.



Ha nem kap megerositest, akkor bepunnyad, es fogatlan, kopaszodo, iszogato, pocakos valaki lesz belole, aki deglik egesz nap a TV elott.


2019. febr. 12. 15:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nohát, egy nőnek is sok megerősítésre van szüksége a nőiességében, és valljuk be, egy unalmas férj erre nem a megfelelőbb. Ezért csal meg téged a szomszéd Gézával, mert neki nagyobb a farka és ugye az nagyobb megerősítésnek számít....

Ha nem így lenne, csak bepunnyadna és egész este a TV előtt döglene.

2019. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egy punci mégse elég megmagyarazására még sosem olvastam ilyen hülye indokot.

A feleséged a kényelmet, a szeretőd meg a változatosságot jelenti. Csak be kellene már végre ismerni. Egyébként meg kérdezd meg az asszony véleményét. Az nem megy mi?

2019. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Pedig a férjem is így gondolkodik.


A marha még a szemembe is mondta.

De ő még azt is hozzátette,hogy a munkája miatt is, mert az olyan nehéz.

2019. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért mentél hozzá egy ilyen agyhalotthoz? :o
2019. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Látjátok mondtam én hogy ez az igazság.. na és ha másért nem akkor szeretők ezért gondoljátok meg ezt a pozíciót!mert ezzel a haldokló házasság hozzátok rendbe!!
2019. febr. 12. 20:46
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kedves baratom azert csak < satukoze tennem ami a labadkoztt van >

Hogy ezzel is megerosodj a dolgodban !

2019. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy marha vagy te, hallod-e. Önbecsapásból jeles, de ezt te is tudod. A feleségednek már nem mered elmondani mi? Nagyon szeretheted...
2019. febr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Ne legyenek illuzioid, ezzel mentegeti saját magát.

Mert neki ez jár.


Nem kivánom neki, de én meg kiváncsi leszek melyik kis izgalma fogja a fenekét törölni, ha eljön az idő.

Mert én biztos nem.


Kérdező, te egyébként jobb nőket választasz mint a feleséged?

Vagy mindegy, mert mindent ki kell probálni?

2019. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolso varj te ugy elsz együtt a ferjeddel hogy megmondja hogy mas nökkel is lefekszik???
2019. febr. 13. 10:20
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

En mindent vagy semmit tipusu ember vagyok.


Ha a nõmmel élek mindent megadok neki, elmondom kimutatom a vagyaim, es ha passzolunk érti es.kielégiti.

Nekem ez ad erot a.mindennapokban hogy mindent megfelelõen teszek , karakáns természetű direkt vagyok es ilyen szeretõi duma egy talpraesett ferfihoz aki tudja.mit akar nem fér bele.

Ettol vagyok erõs hogy szenvedelyesen szeretek, es ha ugy latom vmi nem jo azt vagy megjavitom vagy ha nem lehet inkabb egyedul mert tudom ki es milyen vagyok es lesullyedni erre a szintre h szereto stb. sosem fogok .

Eddig mindig mukodott, bevallom volt nagyon nehez pill. is de akkor inkabb kileptem mert csalni nem fogok.

Ferfi velemenyt vartal.

F37

2019. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!