Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor kiderült a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kiderült a feleségem félrelépése, akkor választás elé állítottam. Vagy szakít a másikkal, vagy elválunk. Azt mondta, hogy nem fog szakítani a férfival, de válni sem akar. Legyünk nyitott házasságban. Érdemes? Ilyen helyzetben jó tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak olyan vágyai amit Én nem tudok neki megadni, de úgy gondoltam 12 év házassàg utàn ez nem jelent gondot. Tudom kivel lép félre, minden nehézség nélkül véget vethetnék ennek, ha picit “elbeszélgetnék” az emberrel. De szerintem nem ez a megoldás. A másik gond, hogy nem érzem magamat alkalmasnak nyitott kapcsolatra. A kapcsolatuk is a langolásig fog tartani, mert azon kívül hogy ugyanolyan perverziója van mint a feleségemnek, azon kívül sokat iszik, néha füvezik, és nem a munka hőse. Viszont ha a feleségem úgy dönt hogy amíg tart vele lesz, akkor úgy érzem nem működik tovább a házasság.
2019. febr. 13. 10:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék így élni valakivel, hogy a szemembe hazudott, megcsalt, most meg ezzel jön. Szintén nem tudnék így (nyitott házasságban) élni vele. Folyton azon kattogna az agyam, hogy hol van, mit csinál, most vajon együtt vannak?

Nem tudnék úgy hozzáérni már, szeretkezni vele, folyton az lenne előttem, hogy lehet 1 órával ezelőtt még a másik férfivel csinálta ugyanezt.


Neked kell eldöntened. De szerintem keress egy olyat, akinek csak Te kellesz és nem kacsingat félre.

2019. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak olyan vágyai,amit nem tudsz megadni neki,akkor nem kellett volna hozzád mennie.Külön is költözhetsz.A válópert beadod,aztán majd meglátod mi lesz.Én.nem.akarnék nyitott házasságban élni,nem is menne.Amùgy is arról szólna ez,hogy mind a két fél akarja,nem csak az egyik belekényszeríti a másikat.
2019. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%

Ha van rá mód, zárd el a pénzcsapot!

Magától lelép!

Vagy add be te a válást, családon belüli erőszakra és drog/alkohol problémákra hivatkozva!

2019. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd hogy tovább alázzon! Válj el minél előbb.
2019. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Sajnos a feleségem vágyik olyanra, ami perverzió számomra. Házasságunk előtt tudtuk, és megbeszéltük. Amúgy a pasi iszik, és hasonlók, nem a feleségem.
2019. febr. 13. 10:36
 6/36 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy alkalmas nyitott kapcsolatra, akkor nem vagy. Egyébként miért nem megy neked, és miért nem akar válni a nejed, csak kíváncsi vagyok.


Ismerek olyanokat akik így élnek, ha mind a kettő meggyőződésből megy bele, vagy legalábbis utólag megtetszik neki, akkor működik, de melós. Az is működhet, ha erős és tartós érzelmek vannak mindkét fél felé (feléd is!), akkor viszont szerintem az is kell, hogy neked is elfogadható legyen a másik férfi, mint ember, ez meg nálatok nem teljesül.

2019. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes belemenni semmi olyan dologban, ami neked nem jó. A nyugalmad, a saját boldogságod mindennél fontosabb hidd el. Attól meg ne félj, hogy nem találsz olyan nőt aki szeret és hasonló értékrenddel rendelkezik mint te, mert fogsz.
2019. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, választás elé állítottad. Vagy abbahagyja, vagy válás.

Abbahagyni nem akarja, akkor csak a másik opció játszik.

Abból kiindulva, hogy amikor kiderült a megcsalás, ez volt az első reakciód, nem tartom valószínűnek, hogy a nyitott kapcsolat menne.

Miért nem akar elválni? A pénz miatt? Nem lenne hova menjen? Szóval igazából érdekből maradna veled?

Vagy szeretitek egymást, csak ez a bizonyos perverzió hiányzik neki? Én ebben nem hiszek, úgy gondolom, hogy mindenkinek vannak vágyai, de ha egyszer téged választott, megbeszéltétek, hozzád ment, akkor azzal kvázi lemondott róla, ha tudta, hogy Ti azt sosem fogjátok csinálni. Nekem is vannak vágyaim, amiről tudom, hogy a párommal nem fognak megvalósulni, de őt választottam, és tudok élni nélkülük.

Ezzel nem csak megcsalt, hazudott, de a megállapodást is semmibe vette.

Én még egyszer megkérdezném, akar-e, tud-e lemondani erről? Ha azt mondja, nem, elválnék.

2019. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Te csak egy B terv vagy szàmàra.

Van egy àllandò hapsija aki hozza haza a pénzt,normális,kényelmes èletet tud neki biztositani.

Aztan vannak a szeretök.

Isten igazàbol en ugy vélem veszélyes jàtek a nyitott kapcsolat.

Könnyen erzelem is kialakulhat más irànt hiszen nincsenek szabályok

csak az h estenkent egymas mellett feküdjetek le

Lehet h te szeretsz bele másba

de lehet h ö és egyik pillanatrol a masikba otthagy xy év utàn.

Te meg fogod a fejed mekkora hülye voltàl

hogy eveket pazaroltàl rà.

Teljesen tönkre fogsz menni lelkileg

es ramegy az egeszseged is.Egy életed van,ne tedd tönkre

Boldog legyél és ne egy papucs férj aki elnéz mindent.

28 N

2019. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyitott kapcsolat. Te jó vagy neki, amíg hazahordod a fizetést, megteremted neki a biztonságot, de szexelni már mással akar. Most tényleg ez kell neked, ember? Meddig hagyod még alázni magad? Válj el tőle minél hamarabb, aztán tartsa el a drogos, alkoholista, perverz szeretője. A te szemszögedből nézve semmi értelme, hogy nyitott házasság címszóval addig jár a szeretőjéhez, amíg jól megvannak, aztán ha vége, akkor visszamegy hozzád.


Kicsit én is hasonlóan jártam, a feleségem szeretőzött, amikor kiderült, a szeretőjét se akarta otthagyni, meg válni sem akart, hanem két tűz között őrlődött. Mi végül váltunk, aztán nem érdekel, hogy a szeretőjével meddig maradnak együtt, vissza út már nincs hozzám ezek után. Ha akkor kidobja a szeretőjét, még lett volna, így már nincs.

2019. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!