Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hazas emberrel szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazas emberrel szerelmi kapcsolatban levö szeretök, meg tudnad e bocsatani, ha megtudnad, hogy a szeretöd a hazastarsanak is szerelmet vall, ugy mint neked?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 16:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó ebben most nagy igazságot írtál.
2019. febr. 13. 21:45
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy egy rihe r o n gy és még neked áll feljebb? Tudd már hol a helyed!Pont annyira vagy jó,mint amit írt valaki. Hogy odaadóan cumizz,semmi többre.
2019. febr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Én szeretőként válaszoltam neked kérdező.

A szerető a szórakozás, változatosság a pasiknak, a feleség meg a kényelem és biztonság.Szerelem nincs egyikük felé sem a félrekefélő részéről.Esetleg előfordulhat fellángolás a szerető felé, de az csak átmeneti, nem ér annyit, hogy a biztonságát eldobja egy szerető miatt.Ez a gyakoribb hozzáállás a nős pasik részéről.Szóval, nem kell mindig mindent elhinni, amivel etetget.A tetteit nézd, ne a szavait.

Úgy legyél szerető, ha tisztában vagy azzal, hogy ettől több sosem leszel, még akkor sem, ha te szerelmet táplálsz az irányába.Amennyiben ez kevés neked, akkor lépj ki ebből.Én azért vagyok csak szerető, mert nekem nem kell kapcsolat senkivel sem a hátralévő életemben.Arra amire kell, pont megfelel.A többi az ő baja.

Ne keverj érzelmeket bele, teljesen felesleges.Ő meg csak azért érzelmeskedik, hogy biztosítsa a változatos puncit a maga számára a későbbiekben is.Úgy gondolja, ha szerelmet vall neked is, tovább maradsz meg neki szórakozás gyanánt.Így egy darabig nem kell másik puncit keresnie, hogy a napi, heti, havi szórakozása meglegyen.Ha ezt képtelen vagy elfogadni, felfogni, akkor nem való neked ez a szerep.

2019. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolso 2,5 evig halal szerelmes voltam de majdnem belehaltam.Most dobtam.
2019. febr. 14. 08:58
 15/20 anonim ***** válasza:

jó jatekos volt ha ennyi ideig vele voltal..

En eddig sajnos inkabb én tarottam szeretot, de csak azert mert a tarsam nem engedte hogy elmenjek, mindennel fenyegetett csak azert hogy vele maradjak..

Én igazibol az elso szeretot szerettem ,de mivel nem léptem iranyaba jogosan elment. Megtalalni nem tudtam. Majd hasonlokat kerestem mint ö, de legalabb elore szoltam hogy nalam meddig mehet a kapcsolat

Szerintem szereto vagy nem akkor is fontos hogy elore mindketten tudjak meddig mehet a "jatek" hogy ne legyen majd csalodas..

2019. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán tudnám benyelni.Te vagy az,aki a "pasijánál" talált egy cetlit,amire az volt írva hogy szeretlek?
2019. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%
Már előbb kellett volna dobnod. Szeretői kapcsolatokban a szerelem érzése nagyon veszélyes, ha kialakul.Felesleges szenvedés. Én nem lettem szerelmes, ha az lettem volna, azonnal kilépek. Évek óta jól elvagyunk, ha van kedvünk, időnk a másikkal lenni. Több sosem lesz. Az elejétől így álltam hozzá. Neked is így kellett volna hozzáállni, ha már belemész egy sehová sem vezető kapcsolatba. Épülj fel és keress olyat, aki független. Vannak még azért páran.
2019. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
Jaj már megint a Norbika....
2019. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is arra tippelek :D
2019. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos nálam ez több,mint tipp...
2019. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!