Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elsősorban férfiakhoz! Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiakhoz! Mennyire választjátok el a családi életeteket és a szeretőtöket? (tovább)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amikor szeretőt tartotok, beavatjátok őt az életetekbe? Hogy mi történik veletek, hogy telik a napotok, adott esetben mi a helyzet a gyerek(ek)kel (ha vannak), esetleg képeket is küldtök neki...

Vagy igyekeztek elválasztani a kettőt, és a "családi" éneteket nem megosztani a másikkal?

Nem perverzióból kérdezem, de nem részletezném most az okot :)



2019. febr. 14. 03:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Bár én nem tartok szeretőt, mivel barátnőm sincs, de gondolatom még lehet a dologgal kapcsolatba:

Szerintem panaszkodás féle képen lehet, hogy szóba kerül a magán élet; magyarán legyen valaki akinek elsírhatja a bánatát.

2019. febr. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Többféle férfi van. Van, akinek megy a szex érzelmek nélkül és van aki képtelen rá. Volt szerencsém ez első típushoz, ő nagyon határozott falat húzott közém és a családja közé. Még azt se kérdezhettem meg, mi történt a kutyájával, mert bár az egész világ olvashatta Fb-on, mennyire gyászolja, mert meghalt, engem lerendezett egyszavas válasszal. Mondjuk az elején nem így volt, mesélt a feleségéről, akit szeret. De csak annyit mondott, hogy szükségük van egymásra és sosem fog elválni. Részletezni nem volt hajlandó. Nagyjából velem kapcsolatban csak a szex érdekelte volna. Aztán szerencsére nem lett semmi az egészből.

Van ennél egy veszélyesebb típus, aki nem tud érzelmek nélkül szexelni. Szerintem ő mindenfélébe beavatja a szeretőt. De hogy ebben mennyi a valódi érzelem és mennyi a mesterségesen előidézett bensőségesség, hogy jó legyen a szex, az szerintem kapcsolatonként változó. Van, aki boldogtalan házasságban él, de valamiért nem válhat el, pl. mert nem akar hétvégi apuka lenni, ebben az élethelyzetben a férfiak általában őszintén szerelmesek a szeretőjükbe és beavatják a magánéletükbe is. Aztán van, aki tök jól el van a feleségével, csak már kicsit unja, ha ez a típus érzelmesen szexelő, akkor szerintem szintén beavatja a szeretőjét mindenbe, de ettől még lehetséges, hogy nem szereti igazán.

Minden szeretői kapcsolat más és más, ahogyan a társadalmilag elfogadott kapcsolatok is annyifélék, ahány féle ember közt szövődnek.

2019. febr. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem látogass majd el a Dohányzás topikba is, aztán írd oda pár kérdés alá, hogy a dohányzás hülyeség, meg fogtok dögleni! :)

#2-es, köszi a jjól átgondolt, érdekes választ!

2019. febr. 14. 06:28
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Nincs szeretőm, de ha lenne, nem nagyon beszélnék neki a családomról. Egyrészt nekem kínos lenne, másrészt szerintem őt se érdekelné annyira, hogy folyton erről akarjon hallani. Viszont én szívesen meghallgatnám őt, ha lenne kedve mesélni a "rajtam kívüli" életéről.
2019. febr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Nincs szeretőm, de ha lenne (nem lesz) a dugáson kívül más dolgunk nem lenne egymással. Azt se tudná hol lakom nem hogy képeket küldözgetni neki. (bizonyítékokat saját magam ellen) Nem tudni hogy egy szerető mikor borítja a bilit, nem adnék fegyvezt a kezébe. Nem tudnék így élni.


Nem is értem hogy gondolod?

2019. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nő vagyok, van egy tartós kapcsolatom ,és egy laza, nem rendszeres kapcsolat is belekerült az életembe. Nem beszélek a pasinak az életemről, gyerekemről, mindennapjaimról.Teljesen különválasztom a kettőt, még akkor is, ha ez elvileg lehetetlen.
2019. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Volt nős pasim, sokat beszélt az otthoni dolgokról, gyerekeiről, rokonokról, feleségéről, és képeket is mutatott. Gyakorlatilag nyitott könyv volt az életük előttem. Mindig mindent elmondott hol merre jártak. Állítólag szex nélkül éltek. Nekem akkor nem volt senkim, és egy ideig összejártunk hotelbe. Mivel ez hosszú távon macerás volt, így felajánlotta hogy hozzájuk menjünk fel, de ez nekem már sok volt. Nem akartam ennyire belelátni az életükbe, otthonukba.

Aki gerinctelennek tartja bármiféle szeretősdit, annak üzenném hogy nőjön fel és fejlődjön. Nem minden olyan egyszerű mint aminek tűnik.

2019. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Jah,akik ölnek, azoknak is jó okuk van rá.Magyarâzat is van.Nőj fel Te,és gondolkozz értelmes ember módjára,aki nem önző módon sza..rok bele mindenkibe módon él.Nem minden szeretői kapcsolat gáz,de azért nehogy előadd már,hogy a Te gondolkodásod az érett.
2019. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Minden ember más. Így a szerető i viszonyok is. Voltam olyanban, ahol a nőnek semmi igénye nem volt az én dolgaim iránt. Pár óra szex és rohant haza a gyerekekhez, férjéhez, mert minta anya volt.

Volt olyan, aki igényelt az ágyba bújás előtt 1-2 óra beszélgetést. Elmondta, mi bántja, milyen örömei voltak előző tali után. Tőlem is elvárta, hogy mondjam én is el. AS témák változók voltak. Volt lány, aki a szülei válásával foglalkozott állandóan, volt aki a saját épp zajló válásával, volt aki a családjáról szeretett beszélni.

2019. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

A szeretőmmel minimálisan beszélünk a családi életünkről. Csak a leglényegesebb dolgokat ami ahhoz kell hogy megértsük a másik helyzetét.

Részletekre nem vagyok kíváncsi és szerintem ő sem. Magunkról, egymásról és a szexről folyik a társalgás.

2019. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!