Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távol kell tartanom tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol kell tartanom tőle a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom (27) láthatóan beleszeretett egy másik férfiba, aki a bátyja haverja. A családom, a munkatársaim és a barátaim szerint távol kell tartanom őt a pasastól és akkor elfelejtődik ez. Elméletileg megcsalás nem volt eddig, de már bevallotta hogy többet érez iránta mint barátság.


Mit gondoltok?

Igaza lehet anyámnak, hogy ha egy nő szerelmes akkor ott vége és nekem már ez a halálos ítéletem? Mert úgyis megtalálják a módját hogy együtt legyenek?


34F, lány 27L, pasas 30F


2019. febr. 22. 13:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Hallgass anyádra! Ő is nő.

De jobb, ha ebből házasság nem lesz.

2019. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Felejtsd el a ribbancot.
2019. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Lehet, hogy egy kis időt adnék/ kérnék. Nem hiszem, hogy van így értelme belevágni bármibe is. Főleg, hogy be is vallotta. :( Csak buktok rajta mindketten. :(
2019. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Én azt nem értem, ezt miért nem a menyasszonyoddal beszéled meg. Ő nem egy tárgy, amit meg kell védened, különben elveszik tőled. Felnőtt ember, saját akarattal, szabad döntéssel. Ha menni akar, akkor menni fog.

Ha beleszeretett valakibe, akkor hogy akartok egy életet leélni egymással?

2019. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
12%
A menyasszonyod egy ribi. 🙂
2019. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%

Minél jobban féltékenykedsz,meg távol akarod tartani,annál inkább menekülni fog,akár a másikhoz.

Helyedben magamra erőltetném a nyugit.Átgondolnám miért is történhetett ez,mert oka van.Lehet keveset foglalkozol vele,stb.Nem is biztos hogy leülnék vele,és ezt megkérdezném.

Inkább tettekben kezdenék el bizonyítani,amiből érzi hogy ő fontos.Lehet apróság,egy szál virág,kedves üzenet,kiruccanás valahova,jó szex,miegymás,mert pár dolog tuti hiányzik a kapcsolatokból,amit fel kell lendíteni.Annyit azért lehet mondanék neki,hogy megvárod türelmesen mi lesz ennek a vége,de te szereted,és nem akarod elveszíteni.

2019. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát így kár házasodni szerintem. Ha nem is csalt meg fizikailag, az hogy szerelmes lett ugyanolyan rossz.

Nektek kell eldönteni, de én nem biztos, hogy erőltetnèm. A távol tartás is hülyeség, igaza van anyukádnak

2019. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%
Egy kurrrva, az kurrrva marad.
2019. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha mâsba szerelmes akkor miért van még veled?Fogadjunk a másik férfi.nem egyedülálló.
2019. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszeretett másba, miért vagy még vele?
2019. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!