Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távol kell tartanom tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol kell tartanom tőle a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom (27) láthatóan beleszeretett egy másik férfiba, aki a bátyja haverja. A családom, a munkatársaim és a barátaim szerint távol kell tartanom őt a pasastól és akkor elfelejtődik ez. Elméletileg megcsalás nem volt eddig, de már bevallotta hogy többet érez iránta mint barátság.


Mit gondoltok?

Igaza lehet anyámnak, hogy ha egy nő szerelmes akkor ott vége és nekem már ez a halálos ítéletem? Mert úgyis megtalálják a módját hogy együtt legyenek?


34F, lány 27L, pasas 30F


2019. febr. 22. 13:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
Sosem értettem ezt. Honnan veszi bárki, hogy a harmadik személyen keresztül kell megoldani az ilyen problémákat? A hűtlenség, a harmadik személy képbe kerülése nem maga a probléma, hanem annak a >tünete<. A probléma a kapcsolatotokban van, nem elég erős, nem elég stabil. Hiába tartod távol a srácot, semmi sem fog változni. A menyasszonyoddal kell megoldanod az egészet.
2019. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%
Mégis hogy tudnád te távol tartani a pasitól? Megtiltod neki, hogy beszéljen vele? Az sosem vezet jóra. Én inkább próbálnék beszélni vele, hogy döntse el mit akar, ha velem akar lenni akkor zárja le a sráccal, ha vele akar lenni akkor meg szépen váljunk el egymástól. Mást úgy sem tudsz tenni, nem a tulajdonod, hogy bármit is megtilts neki, vagy bármiben is korlátozd szabad akaratán kívül.
2019. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
28%

Ennek a kapcsolatnak, mármint a menyasszonyodé és a tiédnek annyi. Lényegtelen hogy te távol tartod e a másik férfitól vagy sem. Ha egyszer valaki képes volt másba beleszeretni, miközben vőlegénye van, akkor máskor is megeshet mással, idegennel, akarkivel. A lényeg hogy irántad már biztos nem érez semmit.

26N

2019. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
64%
Neked lenne célszerű távol tartanod magad a menyasszonyodtól ha nem akarsz egy nagyon rossz házasságba belemenni.
2019. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy hosszú kapcsolat alatt normális, hogy néha-néha elkezdünk vonzódni másokhoz is. Ez nem szerelem, ez fellángolás. És tök normális dolog. Akkor van gáz, ha túl nagy jelentőséget tulajdonítanak neki,mint pl most a menyasszonyod. Tudomásul kell venni, de nem szabad táplálni ezt az érzést, a kapcsolatba kell invesztálni a felgyülemlett érzéseket. Szerintem nincs olyan hosszútávú kapcsolat ahol legalább az egyik fél ne érzett volna így. És tök jó, hogy elmondta, ez a normális egy kapcsolatban. Én is szólok a férjemnek, ha "szerelmes" leszek, olyankor direkt többet megyünk el kettesben, hogy hamarabb múljon. :)
2019. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%
Lapát. Ugyanebben a cipőben jártam.
2019. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanebben a helyzetben vagyok. A nő.

Ne k...rvázzatok már le valakit, mert másba lett szerelmes, még el is mondta basszus. Valószínűleg őrlödik magában, ő sem akarta ezt az egészet. Én sem, de ez van.

Nyilván két lehetőség van. Átbeszélitek és eldöntitek, vagyis inkább ő, hogy ez fellángolás, vagy nem. Ha nem, akkor nyilván szakítás az opció. Ha csak fellángolás, akkor menjetek el többet programra, szeresd és visszatalál hozzád.

2019. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerencsére van szája, beszéld meg vele.
2019. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!