Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a menyasszonyom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a menyasszonyom, akit mindennél jobban szeretek. Ráadásul terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 3 éve, nagyon szeretem őt, úgy érzem ő is engem. Bev

allotta, hogy volt egy viszonya, de nagyon bánja. Látom rajta, nem egy kamuzós lány, nem is ribizli, én vettem el a szüzességét is, és a világnézete is teljesen rendben van. Adnék neki még egy esélyt, még ha fáj is, de tudom, hogy nem teszi meg többször. De kiderült hogy terhes is. Nem annyira kéne gyerek, de ő szeretné megtartani, én támogatom. Azt mondja biztos az enyém, de nagyon bizonytalan vagyok, pedig hinem kéne neki. Nagyon nehéz most :( volt vki hasonló szituban?

29F


2017. júl. 12. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
"Nem egy kamuzós lány" - Még is viszomya volt, "Nem is ribizli"- Ismétlem magam mégis VISZONYA volt, ami annyit jelent, h nem 1 alkalom, hanem huzamosabb ideig tartott. Szóval nem ribizli? Attól mert te vetted el a szüzességét az semmit nem jelent, már ebben is kételkednék amúgy. A tanácsom annyi lenne, h a baba születéséig semmit se tervezz vele, esküvőt sem. A baba születésekor csináltass apasági tesztet. Ha az téged igazol akkor ott aztán már csak te döntöd el, h éltek 3-an és lenyeled-e a viszonyát.
2017. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Engem a férjem csalt meg, két közös gyerek és 12 év után.

Kivágtam mint a macskát. Életem legjobb döntése volt. Így lehetőségem volt új (jobb!) kapcsolatra.


Neked is ezt tudom tanácsolni. Hány évig akarsz úgy élni, hogy azt nézed, hasonlít-e rád a gyerek, meg hogy vajon merre jár a feleséged?

Ez minden lenne, csak jó házasság nem.


A menyasszonyod pedig be van xarva, hogy egyedül marad egy gyerekkel, és a szeretője pont xarik a kis fejére. Te meg jó lennél arra, hogy felneveljétek együtt. Veled 3 év alatt nem esett teherbe. Egyszer félrelép, és egyből. Sajnos elég valószínű, hogy nem a tiéd. :(

2017. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Hat, aki ilyen naiv mint te, azt nem lehetett nehez atcseszni a palankon. Ne aggodj, ezentul boldog csaladotok lesz. A masodik gyereknel mar lehet te valaszthatod az apukat is:)! Szoritok!
2017. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Aki egyszer megcsal, megcsal máskor is, csak idő és alkalom kérdése...nálam ez azért végzetes( mármint, ha megcsalnak, egyszer már volt ilyen), mert oda a bizalmam...onnantól kezdve meg nem tudok komoly kapcsolatban gondolkodni...
2017. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban hogy te magasabb piedesztálra emeled a partnered mint a leírtak alapján ezt megérdemelné. Nem picit vagy elfogult vele szemben, szinte rajongsz érte.

Az egy róka fogta csuka helyzet, hogy terhes lesz valakitől, de igazából több férfi is lehet az apa....én ebbe biztosan nem mennék bele.

Mondjuk ha megszüli és mégis a Te fiad, akkor később még lehet folytatás, de én ezt nem erőltetném. Ha mégis így lesz akkor gyakran fogtok találkozni egymással, de inkább azt javasolom, hogy keress valakit aki mellett nyugalomban élheted az életed.

40F

2017. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
3-as bammeg! :-)
2017. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy azért vallotta a viszonyt, mert a "pasijának" igy már nem kellett volna? Egyáltalán miért most vallotta be? Talált valahol egy gerincet? Amúgy az lesz amit a többiek irtak. Pótapukának még jó leszel.
2017. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk első körben: kidobod

második: apasági

ha tied támogatod, ha nem, akkor tojsz rá.


amúgy ha vele maradsz, meg is érdemled

2017. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben megbocsájtáson akkor agyalnék, ha tényleg enyém a gyerek.

30/f

2017. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
És ha nem a tiéd a gyerek akkor felneveles szépen más kölkét mintha mi sem történt volna? Ne legyél már ennyire balek!
2017. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!