Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretök, mit szolnatok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretök, mit szolnatok, ha a parotok a hazastarsa füle hallatara szakitana veletek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 13:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A válaszaid,akár a 8-as,de az összes.
2019. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ezzel is beazonosíthatnálak,de az első link az Te vagy.Ezeg ki tudja.

2019. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
ok.Hat akkor gondold ezt.Nem tudok veled mit csinalni.En meg nem irtam ki ezzel kapcsolatban kerdest.
2019. febr. 28. 13:54
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Te meg olvasgass ezekből.Ugyan az.
2019. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Bő 60 válasz van.😊
2019. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a Norbika vagy,akkor kommentelj azokhoz a kérdésekhez,amiket linkeltek,ne félj,pár percen belül írni fog neked,lesz miről dumálnotok :-D
2019. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy darab mosogatórongynak tartanám magam, akkor biztosan nem zavarna a helyzet, elvégre én vállaltam az örök második szerepét. Akkor biztosan a szegény pasit sajnálnám, hogy az a gonosz felesége ilyen kellemetlen helyzetbe hozta őt.


Viszont, mivel nem vagyok mosogatórongy, így eleve nem megyek bele a szeretői státuszba. Pasi annyi van, mint égen a csillag. Ha csak szexet akarok, azt bárhol megkaphatom. Ha meg érzelmekre vágyom, azt úgy sem az ilyen házas, több vasat a tűzbe tartó nyomorulttól kapnám meg.

Mit tud egy ilyen ember, amiért két nő is tűri, hogy megalázza őket? Szeretők, megcsalt feleségek is azért vannak, mert hagyjuk magunkat. A pasi meg röhög a markába, hogy ő ezt is megteheti.

2019. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy olyan emberi hulladék lábtörlő lennék, hogy egyáltalán hajlandó legyek bárki szeretője lenni akkor befognám a pofám és csendben szenvednék, ahogy azt megérdemlem.
2019. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a feleség naivitását nem értem. Azt hiszi, hogy ha kényszeríti a férjét, hogy a füle hallatára szakítson a szeretőjével, attól minden megoldódik? Színház az egész világ.


--- szarkazmus kezdete ---

Szerintem ne szólj semmit, fogd fel úgy, hogy ez egy színjáték volt a feleségnek, és folytassátok nyugodtan tovább a titkos viszonyt, megérdemlitek egymást.

--- szarkazmus vége ---


Eleve nem kellett volna szeretőnek állni, és akkor nem kerültél volna hasonló helyzetbe. Eddig ti aláztátok a feleséget a titkos viszonnyal, most pedig ők aláznak téged ezzel a szakítós színjátékkal, 1-1. Lehet felkészülni a következő menetre.

2019. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit szólnának? Egy szeretőnek tudnia kell hol a helye ha már olyan hülye hogy belemegy egy házas emberrel való viszonyba. Fel kéne fogni hogy csak szexre kell mert ha más miatt is kéne, akkor elhagyná miatta a házastársát a csalfa fél. Tehát nyilvánvaló hogy ha bármikor lebukik, mindig védi a s.e.g.g.ét a feleség előtt és képes alázni, hazudozni a szeretőnek. Ez egy előadás az asszonynak, és nyilván ha kevésbé lesz "forró a terep", pedálozik vissza a szeretőhöz is mert a szex mégiscsak jó vele.

Ennyi.

2019. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!