Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vélemények a megcsalásról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények a megcsalásról? Belefér egy kapcsolatba, vagy ahol van ott nincs őszinte szerelem csak önmagunk ámítása?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"nincs őszinte szerelem csak önmagunk ámítása" - ezesetben a szakítást tudom javasolni.


Nem fér bele egy kapcsolatba. Csak akkor, ha a felek eleve így egyeznek meg, de az nyitott kapcsolat, ahol a megcsalás fogalma nem is értelmezhető.

2019. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs őszinte szerelem, inkább szakíts , utána szexelj, akkor nem megcsalás.
2019. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele. Az nem őszinte szerelem, ahol ez megtörténik.
2019. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Őszinte szerelem biztos nem lehet, mert megcsalás egyik alapfeltétele, hogy a másik háta mögött és annak beleegyezése nélkül történik a dolog.
2019. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csaltak már meg, tudom, hogy milyen érzés. Szerintem egy kapcsolatba nem fér bele, hogy ekkora fájdalmat okozz a másiknak.

Akkor sem, ha már elmúlt a szerelem. Előbb szakítsatok.

2019. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Régen ilyenkor a megcsaló orrát és füleit levágták, de ugye ezt valszeg a btk nem engedi.
2019. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kapszaicin ***** válasza:
16%

Jaj, ne legyetek már ennyire vaskalapos erkölcscsőszök. Egy párkapcsolatban nem fogadunk hűséget. (A házasságban igen, de az egy másik kategória.)


Az ember poligám lény, előfordulhat, hogy egy jól működő kapcsolatban is félrekefél valaki. Az nem bűn, hanem természetes dolog. Mindig ugyanabba az étterembe jársz? Mindig ugyanazt a ruhát hordod? Mindig ugyanoda mész nyaralni? Jó lenne, ha valaki erre kényszerítene?


Na ugye.

2019. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ezesetben gondolom, nem zavar, ha a párod is ugyanígy gondolkodik veled kapcsolatban.

A baj ezzel a felfogással, hogy a megcsaló fél mindig úgy gondolja, neki szabad, de a párjának eszébe se jusson...

2019. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ember poligám lény, előfordulhat, hogy egy jól működő kapcsolatban is félrekefél valaki. Az nem bűn, hanem természetes dolog."


Az én nevemben te ne nyilatkozz. Ember vagyok, de nem poligám lény, hanem monogám. Nem járok mindig ugyanoda ebédelni, mert szeretem a változatos étrendet. De bizony vannak kedvenc helyeim, ahova mindig szívesen megyek, max nem ugyanazt rendelem. A szexet pedig sosem élvezném érzelmi kötődés nélkül, így csak és kizárólag a szerelmemmel fekszem le. És ez nem álszentség, nem önmegtartóztatás, mert nincs kísértés sem, hisz nem vonz más. És az sem érdekel, hogy ki pontoz emiatt le, vagy fel, sosem akartam mások elvárásainak megfelelni. Sosem tudnék a te idióta normáid szerint élni, de szerencsére nem is kell, mivel szerencsére akadnak még normálisan gondolkozó, monogámok rajtam kívül is.

2019. márc. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, borzalmas a szex, túl egyhangú a kapcsolat, vagy emberkénk talál valakit, aki jobban tűzbe hozza.


Ha úgy dönt, hogy neki más kell, akkor legyen benne annyi gerinc hogy

a) megbeszéli a jelenlegi párjával, hogy naaagy probléma van, és így együtt ki tudnak találni valamit

b) fejben lerendezi, hogy neki márpedig a párja kell, hisz vele boldog, akkor kizárja az új férfit/nőt, és az "a" pontnak megfelelően cselekszik

c) elválik/szakít a párjával. Lehetőleg az "a" pont után, ha nem sikerül kieszelni semmit.

2019. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!