Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiborítsam a bilit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiborítsam a bilit, vagy gyerekes viselkedés lenne?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy én szerető vagyok. (Tudom, nem kell az ostorozás, eléggé ostoroz érzelmileg ez a helyzet is) A férfi akivel vagyok külföldön él a barátnőjével, most lesznek 6 évesek, mi lassan 1 éve folytatjuk ezt a (részemről) szerelmi viszonyt. Saját elgondolásom szerint sokkal több ez, mint a szex, vagy a testiségéhez, hetekre megyünk el wellnessezni, sőt, szinte minden hétvégén jár hozzám haza. Tudom, hogy sokat jelentek a fiúnak (elmondása szerint) de egyszer amikor ittas volt elmondta, hogy addig nem lehet köztünk semmi komoly ameddig itthon vagyok, mert a távkapcsolat csak a vágyakozást és féltékenykedést szüli. Egyébként ebben én is egyetértek, de felhoztam neki, hogy szívesen kiköltöznék, és erre elkezdett veszekedni, hogy én nem hagyhatom itt az iskolát stb. Egyre többet veszekszünk, teljes mértékben amiatt, mert én már nem tudok és nem is akarok második lenni. Mindig azt vágja a fejemhez, hogy én tudtam, hogy neki van valakije és én így mentem bele, miközben ez nem így van. Az elején nem tudtam, de amikor kiderült megegyeztünk, hogy egy hónap múlva eldönti kit szeretne az életébe... megegyeztünk, hogy megpróbáljuk, hogy bírjuk egymás nélkül de ez összesen 1 napig ment, kórházba kerültem és utána megint ugyanúgy beszéltünk. Tudom, hogy nem a legjobb ötlet, de az vesse rám az első követ, aki nem tenne meg mindent azért akit szeret, de én már olyanok gondolkoztam, hogy valahogy a lány fülébe juttatom ezt az egész dolgot. Esetleg ha ott lesz lépés, akkor itt is. Ha együtt maradnak, akkor tudom mi a helyzet, ha pedig meg, akkor végülis ez egy kezdő lökés lehet.

2019. márc. 2. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Neki egyszerűen kényelmes ez a helyzet, hogy egyszerre két nő is a rendelkezésére áll. Nem fog szakítani.

Dönts belátásod szerint, ártani maximum neki ártasz vele, ő meg megérdemli.

2019. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges. A pasi adott egy választ, hogy nem tartotta be az egy hónapot és nem akarja, hogy kimenj.
2019. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Annyi, hogy ha elmondod a lánynak, akkor lehetőleg ne fölényesen, lám, nem volt elég jó neki, mert te kellettél, hanem csak tárgyilagosan, a tényekre hagyatkozva. Joga van tudni, kivel van együtt.
2019. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Szia


Először is ezt ide kiírnod kb felesleges. A válaszolók java elhord a sárgaföldig. De èn 3rtelmes választ adok.


Szakítsad meg vele a kapcsolatot. Bármennyire is nehèz. Egy illúziót is èvekig tartott kihevernem,szóval tudom,hogy ez nem egyszerű.


De ebből nem tud lenni èrtelmes kapcsolat. 1,ő csak kihasznál. Unalmas volt a kapcsolat,te voltál az újítás. Jön a vita nálatok is,mert már te is unalmas vagy számára.


Ha mègis együtt megpróbáljátok,pár èv ès tèged is csalni fog. Ha belegondolsz,te is tudod,hogy ebből nem lehet boldogan èlsz amíg meg nem halsz kapcsolat

2019. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy én is pontosan tudom, hogy nem képes dönteni és azért, amit az első válaszoló írt, mert neki így kényelmes... csak én meg annyira ragaszkodok hozzá, nem anyagilag, mert tényleg a pénz az ami a legkevésbé érdekel, hanem érzelmileg. És tudom, hogy nekem kéne lépni, de neki meg teljesen mindegy lenne az is, ha nem lennék, mert ott lenne neki a barátnője. Lehet, hogy szomorú lenne, de tudom, hogy nem keresne..
2019. márc. 2. 22:02
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Csak egy ingyen punci vagy neki. Dehogy szeret ő téged! Ha szeretne veled lenne nem a másikkal.

Kitálalnál? Hát borzasztó gyerekes vagy... Dehát van ilyen sok mint te, vagy ti... mert a csávó is egy díszpéldány.

2019. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"egyre többet veszekszünk"

"szívesen kiköltöznék, és erre elkezdett veszekedni"

"egyszer amikor ittas volt, elmondta, hogy nem lehet közöttünk semmi komoly"

"(részemről) szerelmi viszony"


Na... ha ezek után te tényleg ezzel az aranyfarkú fazonnal akarsz lenni, szerintem nálad komoly baj van!

2019. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Azt csinálsz amit akarsz ilyen gerinctelen ember aki 1 éve felrekefel ha kell neked akkor nem Mind1 hogy hogyan szerzed meg ?
2019. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges barmit boritanod, en ingyen ws boritas nelkul is megmondom neked, hogy ez a csavo a lyukadon kivul semmit nem akart toled soha. Aki akar, az veled lesz nyiltan oszinten felvallalva teged. Ha ezt megjegyzed egy eletre, sok fajdalomtol es felesleges idopocsekolastol fogod magadat megkimelni. Tiltsd le a francba. Ha 1-2 honap mulva ranezel, mar ott lesz a helyeden a kovetkezo alkalmi wellness punci. Es ezutan a valami utan inkabb koncentralj magadra es tanulj egy kis önismeretet, "önfejlessz", hogy ne hozd magad ilyen meltatlan es szanalmas helyzetbe meg egyszer.
2019. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Itt akik szerint nem kell kitálalni, ha ők lennének a megcsalt fél nem szeretnének róla tudni, hogy már egy éve félrekefél a pasijuk?
2019. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!