Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Többszöri félrelépés megbocsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri félrelépés megbocsátható?

Figyelt kérdés
Lebukott a barátom, nem ő mondta el. Elsőnek próbálta tagadni, aztán kiderült, hogy igaz. Többen voltak, eggyel pedig már hosszabb ideje viszonyt folytat. Azt mondta semmit nem jelentett(ek), csak szex volt és engem szeret, én vagyok élete szerelme. Hihetek neki?
2019. márc. 13. 08:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Persze. Simán megbocsájthatod neki, ha úgy érzed. Elég sokan csinálják ezt:)
2019. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Persze, tök természetes, ha megcsal, az jelenti azt, hogy igazán szeret és számíthatsz rá
2019. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Életem szerelmét nem csalom meg. Hazudik, mint a vízfolyás. Most komolyan, aki a nyilvánvalót is tagadni próbálja, attól egy ilyen kijelentés mennyire esik nehezére, hogy az arcodba hazudja?!

Nulla lelkiismeretfurdalása van, innentől kezdve azt hazudja neked, ami jól esik épp.

Ha van eszed, lapátra teszed.


30N

2019. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kérdés, én a helyedben nem bocsájtanék meg, oda a bizalom és alapból is,hogy nem Ő mondta el neked és még tagadni is próbálta.

Úgy vágnám ki mint azt a bizonyos macskát.

24/N

2019. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi naiv buta libát 🤦‍♀️
2019. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Bence_ ***** válasza:
92%

Ennek elfogadása a te döntésed.

Első körben sipirc egy std szűrésre.

Aztán gondold végig, hogy te tenyleg egy ilyen sérült ember tükre akarsz lenni?

Simán hazudik neked, ezt egyik napról a másikra szerinted le lehet tenni?

2019. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hihetsz-e neki??? Ez még kérdés???
2019. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Azok után, hogy rendszeresen, tudatosan hazudott neked, miért hinnél neki?


Nem azt mondom, hogy azonnal, gondolkodás nélkül szakítani kell, nem szeretem ezt a hozzáállást. De jól át kell gondolni, hogy mi értelme a folytatásnak. Miért változna bármi ezután? Pontosan miért és hogyan jutottatok el ide, miért csalt meg, miért nem derültek ki a problémák, amik ide vezettek? Hogy oldjátok meg ezeket most? Mit és hogyan tesz a barátod azért, hogy tudj bízni benne?


Ha van >tartalma< annak, amit a barátod mond, akkor esetleg fontold meg a folytatást. De önmagában az, hogy "nem jelentett semmit" és hogy "téged szeret", semmit sem ér. Akkor higgy neki, ha okot ad rá.

2019. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%
A többszöri félrelépés simán megbocsátható, azért mégse csak egy alkalom volt, hanem rendszeres. Szóval ez nála így szokás, tehát igazából nincs is mit megbocsátani, ilyennek szereted.
2019. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsásd meg neki,de ha legközelebb félremegy akkor is tegyél igy,hiszen az is csak szex lesz...
2019. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!