Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható a vizsgastressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható a vizsgastressz miatti félrelépés?

Figyelt kérdés
Orvostanhallgató vagyok, ez az utolsó félévem. Iszonyatosan nagy rajtam a nyomás, csak nyugtatóval tudok aludni. Ha most elhasalok valamin, akkor hat év munkája ment kárba. A barátommal három éve vagyunk együtt, egy éve össze is költöztünk. Most a legrosszabb időszakomban négy hetes szakmai gyakorlatot kell végeznie és ő a falujába ment teljesíteni, ami innen 140km. Egyedül voltam, csak a rohadt tankönyvekkel. Egyik este elmentem kikapcsolódni, de túl jól sikerült. Sokat ittam, akkor három hete nem érintkeztem emberekkel, így sikerült hibáznom egy hatalmasat. Semmit nem jelent, nagyon megbántam és el is akartam felejteni, de akivel voltam zaklatni kezdett telefonon, később személyesen, mert többet akar tőlem. Most azzal fenyeget, hogy elmondja a barátomnak. Ezért nekem kell elmondanom mihamarabb. Nagyon félek, mert nincs igazi mentségem azon kívül, amit leírtam, az pedig nem mentség. Mit tehetek?
2014. máj. 8. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem. ez nem mentség. ilyenkor kellene leginkább hűségesnek lenned
2014. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem mentség. Mond el az igazat és majd jön aminek jönnie kell. Azért nem igaz nem bírod ki ha tényleg szereted a barátodat, akkor vegyél egy vibrátort vagy valami azzal semmi gond nincs de megcsalni azt akit szeretsz szerintem semmilyen esetben nem elfogadható.
2014. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nagyon nem mentség.
2014. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ez nem semmi. Sajnálom a barátodat.


Mit tehetsz? Azt hogy elmondod neki tényszerűen, nem magyarázkodsz, nem próbálod meg befolyásolni és az majd csak rajta múlik, hogy kidob-e ez miatt, vagy sem.


Az a baj ezzel, hogy ha már egyszer megtörtént, akkor többször is meg fog.

2014. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod, ő pedig eldönti, hogyan tovább. Még mindig inkább tőled tudja meg, mint mástól.
2014. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom, a kifogásgenerátorod hibátlanul működik!


Nekem is volt baromira húzós vizsgaidőszakom, oké, nem az orvosin, de attól még a reggeltől estig tanulás meg a baromi nagy stressz az megvolt ugyanúgy. De ettől még ugyanúgy szerettem a páromat, ebből kifolyólag eszem ágában nem volt félrekefélni.


Persze, lehet magyarázkodni, hogy a pia miatt volt; a vizsga miatt volt; csak a stressz miatt volt, stb, csak tudod, attól, mert valaki vizsgázik, még - normális esetben - ugyanúgy szereti a barátját/barátnőjét. Sőt, pont hogy arra vágyna, hogy a szerelmével legyen, és nem egy idegen f**szra.


"Semmit nem jelent" Gondolom az se jelentene semmit, ha ő d*gott volna félre, igaz? De ha tényleg semmit nem jelent, akkor miért nem hívod fel, és mondod el neki rögvest?

2014. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Már itthon van egy ideje. Nem akartam elmondani, pont azért, mert nem jelentett semmit, de most muszáj lesz.


Tudom, hogy semmi sem mentség, ezért érzem magam rosszul, mert nem tudok mit mondani.

2014. máj. 8. 10:16
 9/15 anonim ***** válasza:
őszinte nő :)
2014. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 PearlDiver ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem jelent semmit - lehet, hogy te nem kezdtél el kötődni ahhoz a sráchoz, de a barátodnak nagyon is jelent.

Gondolkodj el, hogy voltál képes ilyesmire? Mire gondoltál közben? Eszedbe jutott a barátod? Szereted még? Biztos vagy benne?

A történtekért pedig vállald a felelősséget, csak így van értelme folytatnotok, ha megbocsát.

A hűség próbája nem csak a monotonná váló hétköznapokban történik, hanem ilyenkor is!

2014. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!