Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható a félrelépés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható a félrelépés, ha őszinte a megbánás?

Figyelt kérdés
Kérem, főleg azok válaszoljanak, akik átéltek ilyen helyzetet,mert én tapasztalatokra vagyok kíváncsi,nem rosszindulatú véleményre, olyanoktól, akik nem élték át.

2012. nov. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

csak is ugy lehet ezt megbocsätani, ha utänna nem lesz ebböl problemäd. Gondolok itt arra, hogy mindig benned lezs utänna a gyanu, ha kesön jön haza, nem veszi fel a telefont elsöre stb...

Minden kis dologbol erre fogsz következtetni mert mär egyszer megtette. A bizalom nehezen tud ujra teljes lenni utänna.

De ha akarsz meg tudsz neki bocsäjtani.

Sok sikert, komolyan

2012. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én ugy basztam ki a csajomatt emiatt mert mondta az elején hogy ha félre lépek ki basz és el felejthetem hogy létezik! erre ő csalt meg de ennek már egy honapja! XD
2012. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra nem. Amikor nálunk történt ez, könyörgött, hogy ne hagyjam ott, de képtelen lettem volna tovább vele lenni. Én is szenvedtem, de nem láttam volna értelmét a további kapcsolatnak, mert én nem tudtam volna többé megbízni benne. Szörnyen csalódott és kiábrándult voltam, ő pedig tudta, hogy ez lesz, ha ilyet tesz, mert már a kapcsolat kértem, hogy ha valaha is elkezd vonzódni máshoz, mondja el nekem és szakítsunk, de ne alázzon meg. Ennek ellenére ez lett a vége...
2012. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdés adja, hogy honnan tudod hogy őszinte a megbánása? Néz rád a nagy boci szemeivel?!
2012. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Biztos, hogy komoly a megbánás.Csak a felejtés nem magy nekem. Arról pedig nem is írtam, hogy nekünk gyerekeink is vannak és így már bonyolultabb a helyzet.
2012. nov. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!