Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találhatok ebben az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok ebben az életben olyan párt aki nem csal meg? N28

Figyelt kérdés
Még nem volt olyan kapcsolatom, amelyikben nem csaltak meg. Létezik az a férfi aki nem csal meg? vagy mostmár a félrelépés természetes, ne is reménykedjek?!

2019. márc. 26. 11:12
1 2 3
 21/29 mikeXxX ***** válasza:
76%
Azért azt a kérdést is tedd fel magadnak szexuálisan megkapott e mindent a másik fél mert nem biztos hogy csak a férfiak szemetek mind nem árt egy kis önvizsgálat sem !
2019. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%

#20


Akkor kifogtad éppen a kivételt. De akkor nem volt olyan "hű de nagyon Mr.Jóképű-izom-pénz" mint aminek leírtad, hanem egy átlagos srác.

2019. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
Sok nő elhasal azon hogy neki a vagány macsó kell akkor is ha tudja hogy ő csak egy epizódszerep lesz.Majd eljőn az idő,a macsó továbbáll és jön a sírás rívás hogy a pasik (így többes számban) micsoda szemetek.A másik oldalon ott van a KOVÁCS JÁNOS aki dolgozik,megbízható családszerető,nem csal meg, tervezni lehet vele, szeretetben békességben lehetne élni vele.Ha beteg lennél gondozna.Ha meghalsz tudod hogy jó helyen vannak bele a gyerekek.És pont ezt a tipust csalják meg a nők merthogy boldogok akarnak lenni...Beszarás.
2019. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
40%
Impotens vagy Quazimodo, utóbbi nem 100%
2019. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet korberohogni de en ezert akartam vallasosat. Csak ram koncentral.
2019. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
igen ha hívő, akkor ez lelkiismereti kérdés, én is ilyen vagyok
2019. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sosem volt még párkapcsolatom, és totál örülnek annak, hogyha végre valakivel összehozna a sors. Miért? Mert baromira tudnék neki örülni, és eszem ágában sem lenne más után kajtatni, ha valóban kialakult a kölcsönös szimpátia.
2019. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#27 ezzel az a baj h te hiaba nem csalod meg, ha az o ertekrendjebe belefer, tehetsz te bmit.
2019. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
létezik, a siker kulcsa a megfelelő kielégités.ennyi.42f
2019. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!