Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatok párt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok párt, ha tényleg ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig még csak visszautasításokban volt részem. Alapból sem voltam egy nagyon közösségi ember, de a visszautasítások egyre jobban visszahúzódóvá tettek az ismerkedés terén. Ezen felül eléggé ronda is vagyok, erre is kaptam 1-2 megjegyzést életem során. A photofeelerre is töltöttem fel pár képet, de egyikre sem kaptam jó véleményeket.


Igazából én csak egy kedves, visszafogottabb lányt szeretnék, akivel csinálhatunk közös programokat, aki szeret és akit szerethetek.


19F


2018. jún. 8. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Az ilyen kérdéseknél annyira hiányolom hogy nem láthatok képeket :/

Még ha ronda is vagy, lehet barátnőd és lehet szép barátnőd is csak nem a külsőddel hanem más tulajdonságaiddal kell megnyerned magadnak. És ha semmi nem jön esetleg össze legyél gazdag és akkor mindegy hogy nézel ki.

2018. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem segítene semmit, ha ide is raknák fel képet magamról. Hogy tudok úgy megnyerni egy lányt, ha ronda vagyok? Ahogy észrevettem kell a szépség is mellé. Mert lehetek akár milyen jó belülről, ha ronda vagyok, akkor sem lesz velem senki szívesen.
2018. jún. 9. 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem unjátok még ezeket a kérdéseket?


Javítsatok a külsőtökön, kompenzáljatok mással (kigyúrt test, sok pénz, nagy pofa, különleges hobbi, társadalmi státusz stb.) vagy reménykedjetek, hogy véletlenül találtok majd egy ízlésficamos csajt, akinek így is tetszetek.

2018. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Legyél gazdag! A nőknél csak pénzzel lehet kompenzálni a ronda külsőt, a személyiség egyáltalán nem számít nekik.
2018. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék képre. Egy kis biztatás: nem mindenki felszínes, csak keresgélni kell. Sőt: vannak olyan lányok akiknek direkt a zárkózottabb, visszafogott srácok jönnek be. Nem mindenki megy a tömeggel, van ki direkt az árral szemben úszik a diktált sablonokat félredobva. 🙂 Itt is szoktak hasonló kategóriás lányok kiírni kérdéseket, nem is biztos hogy a külsővel van a baj inkább az önbizalommal. Na meg, nem tudhatod ki szeret bele valamelyik szépséghibádba amit te előnytelennek látsz de másnak meg pont tetszik mert a te részed. Kitartást és bátorságot neked!
2018. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért vagy kíváncsi egy képre? Ennyire szeretsz ronda embereket nézegetni? És hogy tetszhet valakinek az, ha a másik ronda?
2018. jún. 9. 11:18
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Az ízlések változnak. 🙂 Jól van na csak próbáltam egy kis önbizalmat adni. 🙂 Viszont a külső tényleg kompenzálható például humorral. A másik: az én kiszemeltem is azt mondja magáról hogy ronda pedig abszolút nem. Átkozottul jól néz ki csak nem tudja magáról.
2018. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Én már rengeteg lánynál próbálkoztam. Élőben és társkeresőn is. De mindenki visszautasított.
2018. jún. 9. 11:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csúnya lányoknál is próbálkoztál?

Ideje lenne elkezdened komolyan sportolni.

2018. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!