Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda vagyok, találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok, találhatok olyan párt, aki tényleg vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Vagy mindig valami erőltetett, awkward bénázás lesz a szexből, hiába sminkelek/nem eszek előtte 3 órával, hogy ne legyen nagy a hasam/húzok valami szexi csipkés pushup melltartót a kis melleim miatt/igyekszek mindent bevetni?

Volt már két kapcsolatom, elvileg egészséges pasikkal, de (feltételezem) a külsőm miatt nem működött a szex.


2018. márc. 26. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet. Kétlem, hogy olyan szinten ronda lennél, hogy ne lenne jelentkező, akinek bejössz.
2018. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék miért mondod magad rondának. Ha esetleg lehet akkor egy képet megnéznék rólad.
2018. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is megnéznélek ha lehet
2018. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze, majd meztelen képeket fogok küldözgetni magamról, mi?


Kérdés szempontjából lényegtelen a tényleges kinézetem. Gondoljatok egy nagyon ronda nőre, akit ismertek, van-e párkapcsolata, vagy csak képesek-e vele lefeküdni férfiak?

2018. márc. 26. 23:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Kelet. Ruhaban.
2018. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Kepet*
2018. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem meztelen képre gondoltam de ahogy érzed.
2018. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Persze, majd meztelen képeket fogok küldözgetni magamról, mi?"

Nem kell paranoiásnak lenned, senki sem kért meztelen képet! :D


"Gondoljatok egy nagyon ronda nőre, akit ismertek, van-e párkapcsolata, vagy csak képesek-e vele lefeküdni férfiak?"

Az általam ismert legrondább nőket is hívták már randira, voltak beléjük szerelmesek és kapcsolatban élnek/éltek.

2018. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy széparcú nem baj, ha van hasad nem baj, tudnék hozzád vonzódni de ne legyél kétszer akkora darab mint én. Tudod mi maradt el, a kép.
2018. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztosan találhatsz :D De miből gondolod, hogy olyan ronda vagy? Ha nagyon csúnya lennél, akkor egy barátod sem lett volna szeritem :D De persze ez csak az én személyes véleményem :)
2018. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!