Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdt mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolee3 kérdése:

Lefeküdt mással?

Figyelt kérdés

Első párkapcsolat tiniszerelemből váltottunk át élettársakká. 9 éve voltunk együtt majd tavaly oktoberben a sok munka es karrier miatt hanyatlasnak indult a kapcsolatunk több hónapnyi huzavona után kimondtam a végét. Ujra osszejöttünk idén januarban es minden klappolt ujra boldogok voltunk egymassal es most derült ki hogy a szakitast koveto nap mas fiuval bujt agyba. Amikor kimondtam a veget oktoberben o kert 2 het szunetet meg. Rettentoen faj hogy lefekudt massal rogton szakitas utan egy nappal 9 ev nagyon komoly kapcsolat utan. Nem tudom feldolgozni. Igy az ujrakezdesunk is hazugsagokra alapult mert nem mondta el. Hiaba nem voltunk egyutt hivatalosan o szunetet kert, en adtam, es most derult ki hogy massal volt. O volt az elso szerelmem elso parkapcsolatom elso szex eslo minden! Nem tudom elfogadni hogy kiprobalta massal hiaba vigasztal azzal hogy nem volt jo es csak szex volt. Rettento erzelmes srac vagyok es a 9 ev alatt egyszer sem csaltam meg testileg. Erzelmileg volt megingasom de semmi tobb. Mit tennétek a helyemben? Szerintem az lett volna az egyenes hogy elmonda hogy volt mas a szunet alatt mert akkor ujra sem kezdem vele.


Az esetleges elirasokat nezzetek el kerlek.


Koszonom elore is ha elolvasod es ertelmesen valaszolsz.

25/F



2019. ápr. 4. 09:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerelni bánatomban én is lefeküdtem mással nem sokra rá,hogy szakított velem.És tényleg nem olyan jó dolog,ha közben az jár az eszedben,akit szeretsz.Szomorú volt,ivott,akadt aki megvigasztalta ennyi.Te szakítottál vele.Ő csak megpróbált felejteni.Partnert találni szexre nem nehéz.
2019. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
20/20 vegre valaki aki hasonloan gondolkodik mint én. Ugyan ezek a kerdesek vannak bennem. Jo lenne kideriteni mert legalabb az onbecsulesem visszaterne kicsit ha azert jott vissza mert velem jobb ugy az egesz elete. De ez a tuske ugyis bennem marad sokaig foleg azert mert soha nem tettem volna meg ezt, nem csak vele hanem senkivel. A kapcsolat alapja nalam a huseg, oszinteseg, bizalom, tisztelet a masik felé. Alairom nem voltunk eggyutt, de akkor a szunet minek? Foleg ha volt elozmenye a sraccal? Rettentoen szeretem ezek utan is de ezt felek nem fogom tudni elfelejteni.
2019. ápr. 4. 12:28
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

#21

Dettó, egyszer megpróbáltam én is, borzalmas élmény volt.

2019. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted minek szakítottál vele?Kikönyörgött magànak 2 hét szünetet,de biztos tudta,hogy te nem akarod folytatni.A szex nem csak szerelem miatt lehet.Bosszúból,dühből,csalódottságból,vagy csak mert viszket.Jól esett az önbizalmának,hogy valaki foglalkozott vele,megkívánta,ő se akart többet.Amúgy meg komolyan azt hiszitek,hogy attól,mert kapcsolatban vagytok,a másik felet meg se nézi senki?Én nő vagyok,tetszem a férfiaknak,a vőlegényemet is kerülgetik a nők.
2019. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Szerettem de sajat bevallasa szerint sem tudott beletenni 100%-ot a kapcsolatunkba es elhidegült tőlem. Termeszetesen őt is es engem is megnéznek, ezzel nincs is baj sőt büszkeséggel tölt el hogy megnézik. Szerintem rossz hasonlat de elfogadom a véleményt.
2019. ápr. 4. 12:55
 26/33 anonim ***** válasza:
29%
Megragadtal a multba es csak azon tudsz kattogni, hogy massal vagy masokal is kefelt. Hagyd beken es tegy neki egy hatalmas sziveseget, egy utal magadnak is es nagy szerelmesen szakits vele ujbol. Egyaltalan nem normalis dolog a multat felhanytorgatni foleg, hogy akkor mar egyutt sem voltatok. Egy nap/egy ora/egy het vagy akar egy honap utan dugott volna valakivel az is teljesen mindegy. Mert alapjaba veve semmi kozod hozza! Az meg hogy erzelmek kellenek a szexhez, tul fiatal vagy te meg az elethez.
2019. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Szoval akkor leszek “felnőtt” ha erzelmek nelkül lefekszem fűvel-fával. Érdekes meglátás, szerencsére nem vagyunk egyformák. Abban viszont egyetértek hogy nem lenne hozzá közöm de akkor is bánt.
2019. ápr. 4. 13:50
 28/33 Izabella220 ***** válasza:
73%
Figyelj engem 12 év után csalt meg erzelmileg es testileg is.A megbocsátás egy hosszú folyamat,mégha sikerül is,elfelejteni sose fogod,a tüske benned marad.Már az a kép ami egykor a párodról volt benned az már a múlt.
2019. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj ... nincs ezen mit ragozni ...

Ha ennek ellenére ami történt feltétel nélkül tudod szeretni, szíved mélyéből meg tudsz neki bocsátani (bár szerintem nincs mit) akkor folytassátok.


Ha ez nem megy neked akkor menjen mindenki a maga útján.


Egy nőnek nem hiányzik az hogy minden összezördülésnél a fejéhez vágják hogy lefeküdt valakivel, esetleg azt hogy mekkora ribac.

Ez a szálka mindig is ott lesz a szemedben, nem lesz gond nélküli a kapcsolat.

2019. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy ki hibás, meg ki mennyire hibás, vagy éppen nem. Itt az a kérdés, hogy te fel tudod- e ezt dolgozni. A leírásod alapján nem tudod ezt teljes szívből megbocsátani, tehát jobb abbahagyni...
2019. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!