Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdt mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolee3 kérdése:

Lefeküdt mással?

Figyelt kérdés

Első párkapcsolat tiniszerelemből váltottunk át élettársakká. 9 éve voltunk együtt majd tavaly oktoberben a sok munka es karrier miatt hanyatlasnak indult a kapcsolatunk több hónapnyi huzavona után kimondtam a végét. Ujra osszejöttünk idén januarban es minden klappolt ujra boldogok voltunk egymassal es most derült ki hogy a szakitast koveto nap mas fiuval bujt agyba. Amikor kimondtam a veget oktoberben o kert 2 het szunetet meg. Rettentoen faj hogy lefekudt massal rogton szakitas utan egy nappal 9 ev nagyon komoly kapcsolat utan. Nem tudom feldolgozni. Igy az ujrakezdesunk is hazugsagokra alapult mert nem mondta el. Hiaba nem voltunk egyutt hivatalosan o szunetet kert, en adtam, es most derult ki hogy massal volt. O volt az elso szerelmem elso parkapcsolatom elso szex eslo minden! Nem tudom elfogadni hogy kiprobalta massal hiaba vigasztal azzal hogy nem volt jo es csak szex volt. Rettento erzelmes srac vagyok es a 9 ev alatt egyszer sem csaltam meg testileg. Erzelmileg volt megingasom de semmi tobb. Mit tennétek a helyemben? Szerintem az lett volna az egyenes hogy elmonda hogy volt mas a szunet alatt mert akkor ujra sem kezdem vele.


Az esetleges elirasokat nezzetek el kerlek.


Koszonom elore is ha elolvasod es ertelmesen valaszolsz.

25/F



2019. ápr. 4. 09:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem az bánt, hogy megtette, hanem hogy ezt szinte azonnal. És ez az emberben olyan érzéseket kelt, hogy azért kért szünetet, vagy szakítottatok, mert ugrani akart valakire. MAx. aztán az nem volt jó, nem úgy alakult stb..Itt már oda a bizalom részedről, és ha ez így is marad, akkor a kapcsolatnak is annyi lesz idővel.
2019. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Na hogy vagy kérdező? :)
2021. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Egy ribi a csaj ha egyböl massal kefél
2021. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!