Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Este céges vacsora, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este céges vacsora, de a szeretőm is ma akar találkozni? Hogy lépjek le?

Figyelt kérdés

A párommal megyek, egy művelődési házban lesz tartva. A szeretőm is ma este akar találkozni és felek, ha nem megyek bele akkor kitálal a páromnak.

Arra gondoltam, hogy megmondom wc-re megyek csak el és meglépek a helyről, majd másnap azt mondom a páromnak, hogy csak arra emlékszem, hogy elmentem wc-re és az utcán egy padon ébredtem. Ez mennyire hihető? Vagy mit találjak ki mégis?


2019. ápr. 6. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

"csak arra emlékszem, hogy elmentem wc-re és az utcán egy padon ébredtem. Ez mennyire hihető?"


Szerintem ennél még az is jobb, ha simán megmondod, h a szeretődhöz mentél. 😎

2019. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Mond el te a párodnak, így nem kell félned, hogy ő tálal ki. Vagy ehhez már gyáva vagy?
2019. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem inkább azt mondjad, hogy kifele menet elbotlottál egy medvebőrbe, és kitört az első fogad. Érthető okokból nem akartál vele fogatlanul találkozni, se a társaságba visszamenni, így elmentél inkább Ausztriába, egy non-stop fogászatra, és megcsináltattad. Ha harapásnyomot lát rajtad, akkor az csak azért van, mert teszteltétek a fogat betétel előtt. A karomnyomok meg a medvére esés miatt vannak.

Ezt biztosan elhinné.

2019. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Esetleg valami normális választ is kaphatnék?

Már rég elhagytam volna, ha a szeretőm összejönne velem.

2019. ápr. 6. 12:13
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
És miért nem jön össze veled? Netán ő is házas? Vagy eszében sincs összejönni egy idomított pincsikutyával, aki nemet se mer mondani neki? :)
2019. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Neki is van párja. Így nehezen oldhatók meg az együttlétek.
2019. ápr. 6. 12:23
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Van párja, akit nem akar elhagyni, de ha nem találkoznál vele, kitálalna a tiédnek? Nem inkább attól félsz, ha nemet mondasz neki kerít helyetted valaki mást?
2019. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor zsarold te is a szeretőd hogy kitálalsz a párjának.ennyi eszed sincs??!
2019. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De hát igazából félek, hogy keres mást mert most se csak én vagyok az egyetlen kalandja.
2019. ápr. 6. 12:55
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Segíts anyunak mosogatni ebéd után inkább.
2019. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!